Glassnode'den gelen en son veriler, aktif ETH tedarikinin 3 ayın en yüksek seviyesine ulaştığını, yeni cüzdan sayısının arttığını ve blockchain'in daha hızlı çalıştığını ortaya koyuyor

ETH Aktif Arz 3 Ayın En Yüksek Seviyesine Ulaşırken Blok Aralıkları Kısalıyor

Glassnode'den gelen en son veriler, aktif ETH tedarikinin 3 ayın en yüksek seviyesine ulaştığını, yeni cüzdan sayısının arttığını ve blockchain'in daha hızlı çalıştığını ortaya koyuyor

Analitik şirketi Glassnode tarafından son tweet'lerinde paylaşılan veriler, en popüler ikinci kripto para ETH'sinin aktif arzının üç ayın en yüksek seviyesine ulaştığını söylüyor.

Ayrıca Ethereum'un diğer bazı blok zinciri temellerinin iyileştiğini belirtti.

ETH aktif arzı yeni bir seviyeye yükseliyor

Dijital bir para biriminin aktif arzı, belirli bir süre boyunca aktarılan kripto miktarını ifade ediyor.

Glassnode tarafından paylaşılan veriler, ETH aktif tedarik 6m-12m'nin 20.653.710.315'lik yeni bir yüksekliğe ulaştığını söylüyor.

Bu metrik tarafından ölçülen aktif arz, hem perakende hem de kurumsal sahipler tarafından aktarılan kriptoyu içerir.

Hareket ettirilen gerçek bir ETH örneği sunacak gibi Glassnode, 27.000 ETH (yani 5.529.139 dolar) transfer eden büyük bir Güney Kore borsasının verilerini paylaştı.

Ethereum blok zinciri temelindeki diğer iyileştirmeler

Glassnode, Ethereum için diğer temel faktörlerin son zamanlarda iyileştiğini bildirdi. Bu, yeni ETH adreslerinin sayısında, üç ayın en yükseği 4.470.875'e yükseldi.

Buna ek olarak, bu analiz şirketinin verilerine göre, ETH zincirinde üretilen yeni bloklar arasındaki ortalama aralık artık yüzde 5,1 daha küçük ve 9,292'dir.

 Etherscan'a göre, 22 Mayıs itibariyle, yeni bir Ethereum bloğu oluşturmak için gereken süre 13.32 saniye.

En güncel haberleri almak için Telegram kanalımıza, Twitter sayfamıza ve Facebook sayfamıza abone olabilirsin.

BU HABERİ PAYLAŞ