15 Mart'ta Fırın test ağında Ethereum “Birleştirme”nin başarılı bir şekilde başlatılmasından sonra, topluluk şimdi hisse kanıtı kanıtına (PoS) geçiş konusunda heyecanlı.

 15 Mart'ta Fırın test ağında Ethereum “Birleştirme”nin başarılı bir şekilde başlatılmasından sonra, topluluk şimdi hisse kanıtı kanıtına (PoS) geçiş konusunda heyecanlı. Google Trends'e göre, "Ethereum Merge" ifadesi için internet sorgularının sayısı artık tüm zamanların en yüksek seviyesinde.

Ethereum Duygu Ayları

Google Trendler verilerini analiz etmek, yatırımcıların kripto para biriminde ortaya çıkan trendleri ve sektör rotasyonlarını takip etme yollarından biridir.

IntotheBlock araştırma başkanı Lucas Outumuro, “Ethereum Merge” aramalarının tavan yaptığına dikkat çekti, bu da Ethereum (ETH) etrafında genel ilgi ve iyimserliğin arttığının bir göstergesi. Anahtar kelime, 100'lük mükemmel bir Google Trendler puanı aldı .Bu, maksimum göreceli ilgi anlamına gelir.

Bölge bazında Kanada, “Ethereum Merge” Google aramalarında dünyada ilk sırada yer alırken, onu Avustralya ve Amerika takip ediyor. Artan ilgi, merakın satın almalara dönüşmesi sayesinde Ether için yeni bir parabolik yükseliş aşamasını tetikleyebilir.

2022, Ethereum İçin Bir Başar ya da Ayrıl Kalkış Yılı

Fırın test ağının tamamlanmasının ardından tüm gözler Ethereum için yaklaşan protokol güncellemesinde.

Ethereum, yıllar boyunca gecikmelerle kötü bir şekilde biliniyor, ancak ilk kez, geçici Q2 lansman tarihine gerçekten ulaşılmış gibi geliyor. Proof-of-stake'in ethereumu daha ölçeklenebilir hale getireceğine ve enerji tüketimini %99,95 oranında azaltacağına inanılıyor. Bu, daha sonra madenciliğin enerji tüketimiyle ilgili tüm endişeler sonunda dinlenmeye bırakılacağından, Ethereum ekosistemine daha fazla kurumsal yatırımcı çekecek.

Meraklılar, Birleştirme etkinliğinin henüz fiyatlandırılmadığına ve Haziran ayında gönderildiğinde ETH'nin fiyatının patlamasına yardımcı olabileceğine inanıyor. Bununla birlikte, daha fazla gecikme piyasanın ETH'ye olan inancını kaybetmesine yol açabileceğinden, fikir birliği katmanına (önceden Ethereum 2.0 olarak biliniyordu) geçiş, geliştiriciler tarafından öngörülen aynı zaman diliminde gerçekleşmelidir.

TradingView tarafından ETHUSD Grafiği

Sonuç olarak, 2022'nin Ethereum'un şimdiye kadarki en kritik yılı olması bekleniyor. ETH şu anda 24 saat içinde %0,87 artışla 3.143 dolardan el değiştiriyor. Bloomberg stratejisti Mike McGlone'a göre, akıllı sözleşmeler için her şeyin yolunda gittiğini ve PoS'a geçişin sorunsuz gerçekleştiğini varsayarsak, ETH yıl sonuna kadar 4000-5000 $'ı bulabilir.

En güncel haberleri almak için Telegram kanalımıza, Twitter sayfamıza ve Facebook sayfamıza abone olabilirsin.

BU HABERİ PAYLAŞ