Bu yazımızda sizlere ETHA Lend Nedir? sorusunun cevabını verecek ve ETHA Token hakkında detaylı bilgileri sunmaya çalışacağız.

ETHA Lend Nedir? İşte Tüm Ayrıntılarıyla Kripto Para Birimi ETHA Coin

Bu yazımızda sizlere ETHA Lend Nedir? sorusunun cevabını verecek ve ETHA Token hakkında detaylı bilgileri sunmaya çalışacağız.

ETHA Lend Nedir?

ETHA Lend, algoritmik olarak optimum verim sağlamak için DeFi'deki karmaşıklığı soyutlayan, şekillendirilebilir bir protokoldür. ETHA Token (ETHA), sahibine protokol parametreleri, değişiklik yükseltmeleri üzerinde oy kullanma hakkı verecek ve ayrıca daha sonraki bir aşamada protokol ücretlerinin paylarını verecek olan bir ERC-20 tokenidir.

ETHA sahipleri, ETHA token sahiplerini ve protokolün geleceğini güçlendirecek bir dizi politika tanımlayacaktır.

Başlangıçta, protokol Ethereum blok zincirinde başlatılacak ve tarafından desteklenecektir.

Özellikleri

ETHA Lend, onu benzersiz kılan bir dizi özelliğe sahiptir.

Algoritmik Varlık Tahsisi - protokol faktörleri, protokoller arasında varlık tahsisini optimize etmek için gaz maliyetini, oynaklığı, getirisi ve miktarı, uygun maliyetli bir denge sağlar.

Birlikte Çalışabilir Protokol - protokol, verimi en üst düzeye çıkarmak için evrensel olarak etkileşime girecek yeni protokolleri entegre etmek üzere yükseltilebilir

Yerel Gaz Token Entegrasyonu - likidite sağlayıcıları (CHI) Gaz Tokeni kullanarak gaz maliyetinde %52 veya daha fazla tasarruf sağlayabilir

Çoklu token - TBA

Binance’te bu linkten hesap açarak %10 komisyon indirimi kazanabilirsiniz.

En güncel haberleri almak için Telegram kanalımıza, Twitter sayfamıza ve Facebook sayfamıza abone olabilirsin.

BU HABERİ PAYLAŞ