İkinci 2.6 milyon dolarlık anormal işlemi alan Ether maden havuzu, bu fonları dört gün sonra madencilere dağıtacağını açıkladı.

Ether Mining Pool, 2.6 Milyon Dolarlık Ücret İşlemlerinden Birini Cebine Koymaya Karar Verdi

İkinci 2.6 milyon dolarlık anormal işlemi alan Ether maden havuzu, bu fonları dört gün sonra madencilere dağıtacağını açıkladı.

Ether (ETH) maden havuzu Etherchain, geçen hafta görülen anormal işlem dizisinin bir parçası olarak aldığı 2.6 milyon $ 'lık ücreti dağıtmaya karar verdi.

15 Haziran'da yayınlanan bir tweet'e göre, havuz, işlem sırasında alınan bir anlık görüntüye göre, bu bloğa katılan tüm madencilere düşüyor.

Kararı gerekçelendiren şirket, “dört gün olduğuna inandığımız tutar göz önüne alındığında, gönderenin bizimle iletişim kurması için yeterli zaman olduğunu” söyledi.

Şirket ayrıca, hesabın sahibi olduğunu iddia eden birkaç aktörün temasa geçtiğini, ancak orijinal sahipleri olduklarını kesin olarak kanıtlayacak geçerli bir imza sağlayamadıklarını açıkladı.

Çekirdek Ethereum geliştiricileri Vlad Zamfir ve Péter Szilágyi bu kararı eleştirdiler ve Zamfir özellikle şaşkına döndü. Szilágyi, “Geri vermek konusunda ciddiysen dürüstçe bir iki ay beklerdim” dedi.

 Etherchain, böyle bir olay tekrar olursa, madencilere otomatik olarak fon dağıtacağını belirtti, bu da havuzun parayı ilk etapta iade etme konusunda hevesli olmadığını düşündürebilir.

En güncel haberleri almak için Telegram kanalımıza, Twitter sayfamıza ve Facebook sayfamıza abone olabilirsin.

BU HABERİ PAYLAŞ