Kripto para birimi yeni bir volatilite dönemine girdiği için Ethereum fiyatı 141 dolara düştü. Teknik göstergeler ETH/USD'nin 2020'de geri dönüş yapabileceğini gösteriyor.

Kripto para birimi yeni bir volatilite dönemine girdiği için Ethereum fiyatı 141 dolara düştü. Teknik göstergeler ETH/USD'nin 2020'de geri dönüş yapabileceğini gösteriyor.

Şu anda Ethereum, aşağıdaki PrimeBit 1 günlük grafikte görebileceğiniz gibi 141 doların altına düştü. Aralık ayının ilk iki günü kripto para boğaları için hayal kırıklığı yaratıyor.

Long pozisyonlarına sahip tüccarlar, Ethereum'un geri sıçradığını ve en azından 200 dolar ve hatta 300 dolar seviyesine geri döneceğini düşünüyordu. Şimdiye kadar, Haziran 2019'da gözlemlediğimiz fiyatlar olmasına rağmen 300 dolar çok iyimser görünüyor. Parlak tarafta, destekler sağlam görünüyor.

Öte yandan, tarihi veriler ve kripto vadeli işlem piyasalarındaki durum yükseliş senaryosunun hala mümkün olduğunu gösteriyor. Ethereum'un önümüzdeki birkaç işlem gününde 400 dolara geri dönme olasılığını engelleyen zor bir teknik işaret yok.

Kripto para tüccarları vadeli piyasalara, özellikle PrimeBit'e dikkat etmeli. Ethereum sözleşmeleri ticaret platformları size sadece tahminleri değil, gerçek işlemlere dayalı gerçek eğilimleri gösteriyor.

Kripto para birimi sözleşmeleri, blockchain topluluğu arasında giderek daha popüler hale geliyor. P2P ticaret platformları popüler CFD brokerlerine mükemmel bir alternatif sunuyor. Hiçbir spread yatırımcıyı çekmez, likiditeyi arttırmaz ve kripto para birimi fiyatlarının geleceği hakkında harika bilgiler vermez.

Vadeli işlemler standart piyasaların üzerinde işlem yaparsa, bu fiyatın yükselmesi için güçlü bir işaret olabilecek bir “boşluk” açabilir. ETH/USD düşerse, boşluk genişler veya yeni bir boşluk açılır, bu da yeni kazanç fırsatları yaratır.

2019'da Ethereum dört milyon aktif adres ve toplam 20 milyon yeni hesap (pasif dahil) eklediği için temeller güçlü. Topluluk 520'den fazla Ethereum uygulamasının hayata geçirildiğini bildiriyor. Bu, yıl sonunda toplam sayıyı 2700'den fazlaya ulaştıracak.

Topluluğun kendisi çok güçlü. Popüler akıllı sözleşme araç takımı Truffle, ayda 25 bin artışla daha sık indirildi.

Ethereum fiyatları şu anda en düşük seviyede. Geri dönebileceklerine dair birçok işaret olsa da, bunun tersi bir senaryo da mümkün. Ethereum uzun vadeli bir boğa iseniz, PrimeBit kalıcı sözleşme borsasında bazı kısa siparişler ile pozisyonunuzu korumayı düşünebilirsiniz.

En güncel haberleri almak için Telegram kanalımıza, Twitter sayfamıza ve Facebook sayfamıza abone olabilirsin.

BU HABERİ PAYLAŞ