Bitcoin son birkaç saat içinde daha yüksek atış yaptığı için Ethereum da öyle davrandı. 10.000 $ 'a dokunan pazar liderine, 275 $' ı geçen ETH eşlik etti ve dakikalar önce 278 $ 'a ulaştı.

Bitcoin son birkaç saat içinde daha yüksek atış yaptığı için Ethereum da öyle davrandı. 10.000 $ 'a dokunan pazar liderine, 275 $' ı geçen ETH eşlik etti ve dakikalar önce 278 $ 'a ulaştı.

Altcoin'in Pazar gününün çoğu için 270 dolar civarında düzleşmesinden sonra gelen bu ani sıçrama daha yüksek olmasına rağmen, analistler, kripto para biriminin önümüzdeki günlerde nedenlerin bir araya gelmesi için daha da büyük oyunlar kaydettirdiğini söylüyorlar.


Analistler, Ethereum Teknik Görünümünün Son Derece Boğa Olduğunu Söyledi

Bugünün erken saatlerinde, popüler bir tüccar olan Teddy'nin bir haftalık ETH grafiğinin analizini bildirdi.

İlgili analizde yorumcu, Ethereum'un haftalık mumunun son iki hafta boyunca kısa vadeli direnç ve destek görevi gören bir seviyenin 275 doların üzerinde kapanacağını yazdı: varlığı "Aya Çıkaracak.”

Birkaç dakika önce, varlık bu seviyenin üzerinde (tam olarak 276 $) kapanarak daha yüksek bir seviyeyi işaretledi. Teddy, kripto para biriminin bu seviyenin üzerine çıktıktan sonra yapmasını beklediğini ima etmedi, ancak diğer analistler daha fazla ters seviye bekliyorlar.

Son derece kısa vadeli bir bakış açısından, analist Cactus aşağıdaki tabloyu ve beraberindeki mesajı yayınladı. Bu mesajda, tüccar 267 doların üzerinde bir haftalık kapanışın son derece olumlu olduğunu yazarak, böyle bir yakınlığın önümüzdeki günlerde Ethereum'u 290 dolara göndereceğini ekledi.


Gerçekten de, RookieXBT geçtiğimiz günlerde Ethereum’un altı saatlik grafiğinin bir dizi olumlu işaret gösterdiğini belirtti:

ETH halihazırda yatay direnç seviyesi ve yavaşça yükselen fiyatların bir dizi testiyle işaretlenen “artan üçgen yapısı” yazdırıyor. Yükselen üçgenler çoğunlukla yukarı doğru kırılır.

Fiyat hareketinin büyüklüğünün bir ölçüsü olan altı saatlik Göreceli Güç Endeksi (RSI) düşen bir kama yapısı yaratıyor. Düşen takozlar normalde yukarı doğru kırılır.

 Bir dizi yüksek düşüş kaydeden Bitcoin'in fiyatı ile düşük düşüşler yapmaya devam eden RSI arasında gizli yükseliş sapmaları var. Bu, RSI kamasının kısa bir süre içinde gelebileceğini ve bunun da Ethereum'u yukarı yönlü fiyat hareketini daraltan üçgenin üzerine göndermesi gerektiğini gösteriyor.

En güncel haberleri almak için Telegram kanalımıza, Twitter sayfamıza ve Facebook sayfamıza abone olabilirsin.

BU HABERİ PAYLAŞ