Ethereum balinaları Shiba Inu'yu biriktiriyor gibi görünüyor. Shiba Inu geçen hafta %35 büyüme kaydetti.

Ethereum Balinaları Çılgınca Shiba Inu Biriktiriyor, İşte Sebebi

Shiba Inu, balinalar onu istiflerken hala favori Ethereum tabanlı balina kripto para unvanını elinde tutuyor gibi görünüyor. Shiba Inu son zamanlarda bazı güzel haberler aldı. Ve kazancın bir kısmı, sürekli olarak ellerini taşın altına sokan Ethereum balinalarına gidiyor.

Bu balinalar muazzam miktarda Ether'e sahip ve aynı zamanda zaman zaman diğer kripto para birimlerini de ele geçiriyorlar. Geçen hafta SHIB, kripto para için dikkate değer bir kilometre taşı olarak tanımlanabilecek en büyük balina tutma unvanını geri aldı.

Shib henüz en iyi formunda değil. Şu anda tüm zamanların en yüksek seviyesi olan 0.00008845 dolardan %87 aşağıda. Ancak, ayı piyasasının ortasında SHIB geçen hafta %35'lik kazançla harika bir performans gösterdi. Bunu, diğer en iyi kripto paralardan daha iyi performans göstermesini sağlayan saf satın alma baskısı izledi.

Whalestats'tan alınan verilere göre, Shiba Inu 100 balina arasında dolar bazında en büyük token konumunda bulunuyor. Shiba Inu neredeyse %14,49'unu oluşturuyor. Onu %13,26 ile bir başka favori balina olan USDC takip ediyor.

Ethereum balinalarının yükseliş davranışının bir nedeni de, muhtemelen artan SHIB token yakma oranı. Dolaşımdaki kripto para miktarı henüz önemli ölçüde azalmamış olsa bile, şiddetli bir yakım kampanyası sonunda Shiba Inu'nun fiyatını artırabilir.

Shiba Inu, yaklaşan birkaç etkinlikle de harekete geçebilir. Shibarium katman-2 çözümünün beklenen üçüncü çeyrek 2022 başlangıcı, tartışmasız yakın vadede bunların en önemlisi. Shiba Inu metaverse'nin de bu yıl içinde piyasaya çıkması bekleniyor.

En güncel haberleri almak için Telegram kanalımıza, Twitter sayfamıza ve Facebook sayfamıza abone olabilirsin.

BU HABERİ PAYLAŞ