Ethereum Classic'in (ETC) en büyük amigoların biri olarak da bilinen Dijital Para Grubu (DCG) CEO'su Barry Silbert, kutlama için önemli bir nedene sahip.

Ethereum Classic'in (ETC) en büyük amigoların biri olarak da bilinen Dijital Para Grubu (DCG) CEO'su Barry Silbert, kutlama için önemli bir nedene sahip. Kötü şöhretli DAO hackinin sonucu olarak ortaya çıkan tartışmalı Ethereum forku, fiyatı yüzde 33'ten fazla arttıktan sonra CoinMarketCap'te 10. sıraya yükseldi.


Ethereum Classic

Son zamanlarda fiyat artışı, ETC için büyük bir durum ortaya koyuyor. Şu anda 10.02 dolardan işlem gören koinin Ekim 2018'den bu yana en yüksek seviyesine ulaştığı görülüyor.

Yine de, en büyük 10. kripto para birimi, Aralık 2019'da kaydedilen tüm zamanların en yüksek seviyesi olan 47.19 $ 'dan % 78 düşük durumda. Bu nedenle, bu etkileyici ralli, tokenın makro grafiğinde neredeyse hiç fark edilmeyecek.

Ethereum Klasik

Yüzde 33'lük fiyat artışının Binance Futures'tan sadece iki gün sonra, yatırımcıların 75x kaldıraçla Ethereum Classic'e short veya long pozisyonu almasını sağlayan ETC / USDT kalıcı sözleşmesinden geldiğini belirtmek gerekir.

Diğer yandan Ethereum Classic kısa süre önce "Agharta" hard forkunu tamamladı.

Başka Bir Altcoin Sezonu mu?

Altcoinler kripto kralından daha iyi performans göstermeye devam ettikçe Bitcoin Hakimiyet Endeksi (BDI) bir kez daha yüzde 66 seviyesinin altına düştü. İlk 10'daki her bir altcoin önemli ölçüde daha yüksek kazançlar kaydetmeyi başardı.

Bitcoin Cash (BCH) ve Bitcoin SV (BSV), halat çekmeye devam ederken Tezos (XTZ), Cosmos (ATOM) ve Chainlink (LINK) çift haneli fiyat artışları kaydetti.

Bitcoin 9.000 Dolara Dokunuyor

Bitcoin, azalan pazar hakimiyetine rağmen, aynı zamanda güç işaretleri de gösteriyor. Önde gelen kripto para biriminin fiyatı yüzde üçten fazla arttı ve bu da önemli 9.000 dolarlık fiyat seviyesine yaklaşmasına izin verdi.

 


En güncel haberleri almak için Telegram kanalımıza, Twitter sayfamıza ve Facebook sayfamıza abone olabilirsin.

BU HABERİ PAYLAŞ