Ethereum Classic (ETC) Phoenix hardfork, 10 Haziran 2020'de gerçekleşecek. Geliştiriciler, ETC'ye zarar vermeden kusursuz bir şekilde gerçekleşip gerçekleşmeyeceğini soruyor.

Ethereum Classic Geliştiricileri Phoenix Hardfork Hakkında Endişeli – İşte Detaylar

Ethereum Classic (ETC) Phoenix hardfork, 10 Haziran 2020'de gerçekleşecek. Geliştiriciler, ETC'ye zarar vermeden kusursuz bir şekilde gerçekleşip gerçekleşmeyeceğini soruyor.

Üç gün önce, Ethereum Classic (ETC) geliştiricileri arasındaki bir çağrı sırasında, 10 Haziran 2020 için Phoenix ana ağ yükseltme etkinleştirme ayarlanmasına karar verildi. Ek olarak, geliştirici Wei Tang forkun sonuçları hakkında bir tartışma başlattığında, bazı sorunlu konular ortaya çıktı.

Sözleşmeler, Gaz Maliyetleri, Kamu Bilinci

En popüler Ethereum Classic (ETC) istemci uygulaması Multi-Geth'in GitHub deposunda ön yorum talebi (RFC Öncesi) açıldı. Tartışma gündemi dört sorudan oluşmaktadır.

Kırık sözleşmeler. Geliştiriciler çatalla hangi sözleşmelerin son ereceğini bilmek istiyorlar.

Gaz maliyetleri. Phoenix güncellemesinin başlamasından sonra Ethereum Classic'te (ETC) gaz maliyetlerinin ne olacağına dair herhangi bir hesaplama bulunmuyor.

Kamu bilinci. Ethereum Classic (ETC), ağ katılımcılarını geriye dönük uyumluluk eksikliği hakkında bilgilendirmek için bir kamu farkındalık programına ihtiyaç duyuyor.

Acil durum mutabakatı. Tang, acil durumlarda protokol mutabakatının değişip değişmediğini sordu.

Bob Summerwill bu zor soruları cevaplayan ilk geliştiriciydi. 'Hayır'ın tüm sorulara verilebilecek tek cevap olduğunu itiraf ettiği için oldukça kötümser durumda. “ Ayrıca, böyle bir işi yapmaya hazır araştırmacı ve analist kaynağımız yok” vurgusu da yaptı.

Phoenix Madencilik Sorunları Arasında yükselecek mi?

10 Haziran 2020'de çıkarılacağı tahmin edilen Blok 10.500.839 için yeni yükseltmeyi belirleme kararı, daha önce açıklanan Aztlán ve Phoenix yükseltmelerinin ikisinin de yerini alıyor. Daha önce, Ethereum Classic (ETC) ağ yükseltmesi 25 Mart 2020 için planlanmıştı.

 Bu adım, Ethereum Classic (ETC) madenciliğinin Bitmain tarafından Ethereum (ETH) madenciliği ile Antminer E3 cihazlarında kesilmesinden kısa bir süre sonra takip edildi. Bu sorun 2Miners madencilik havuzu tarafından açığa çıktı ve hala Bitmain'in yorumu alınmadı.

En güncel haberleri almak için Telegram kanalımıza, Twitter sayfamıza ve Facebook sayfamıza abone olabilirsin.

BU HABERİ PAYLAŞ