Antminer E3 ASIC'lerde Ethereum Classic (ETC) madenciliği ile ilgili sorunlar neredeyse bir ay önce keşfedildi. Yeni Bitmain ürün yazılımı sürümü durumu kurtarabilir mi?

Ethereum Classic  Madenciliği Acil Yazılımı Çıktı. Ne Anlama Geliyor?

Antminer E3 ASIC'lerde Ethereum Classic (ETC) madenciliği ile ilgili sorunlar neredeyse bir ay önce keşfedildi. Yeni Bitmain ürün yazılımı sürümü durumu kurtarabilir mi?

2Miners maden havuzu, Bitmain'in Antminer E3 yazılımının yeni bir sürümünü yayınladığını açıkladı. DAG sorunlarının çözülmesine nasıl yardımcı olur?

2Miners'a göre, yeni yazılım zaten Ethereum Classic (ETC) topluluğu tarafından başarıyla test edildi ve Ethash madenciliği için kullanılabilir. Bu V520 ürün yazılımı sürümü Antminer E3 tabanlı madencilik operasyonlarını genişleterek bu ay durmayacak.

Bunun yanı sıra, Ethereum Classic (ETC) temsilcileri, Antminer E3'teki Ethash madenciliğinin 'ödünç verilen zamana' konulduğunu belirtti. 2Miners'a göre, çöküş sadece ertelendi ve gerçekleşecek

21 Şubat'ta Antminer E3 üzerindeki Ethereum Classic madenciliğinin hashrate’i  6-7 kat azaldı (180-200 MH / s'den 30 MH / s'ye). Bu, artık bu tür madencilik teçhizatları tarafından işlenemeyen DAG dosya büyümesinden kaynaklandı.

Bu acil durum sürümünün Bitmain ve Antminer donanım markasının resmi sosyal medya kaynakları tarafından duyurulmaması ilginçtir. Bugün tüm gözler yepyeni ASIC'ler Antminer S19 ve Antminer S19 Pro'nun resmi satış lansmanında görünüyor.

 Antminer S19 serisi madencilik teçhizatları, Pro cihazı için 110 Th / s'ye kadar benzeri görülmemiş bir hashrate’e sahiptir. Bugün itibariyle Çin'de sadece yurt içi satışlar başladı. Uluslararası satış kampanyası birkaç hafta içinde başlatılabilir.

En güncel haberleri almak için Telegram kanalımıza, Twitter sayfamıza ve Facebook sayfamıza abone olabilirsin.

BU HABERİ PAYLAŞ