Ethereum 215 dolar seviyesini kırdığı için, aktif ETH adreslerinin sayısının önemli ölçüde arttığını gösteren analitik veriler ortaya çıktı.

Ethereum’da Etkin ETH Cüzdanlarının Sayısı 6 Ayın En Yüksek Seviyesinde

Ethereum 215 dolar seviyesini kırdığı için, aktif ETH adreslerinin sayısının önemli ölçüde arttığını gösteren analitik veriler ortaya çıktı.

Ethereum sonunda 215 dolarlık fiyat işaretinin üstesinden gelmeyi başardı ve 220 dolar kırdı. Bir süre bu seviyede tuttuktan sonra, CoinMarketCap'e göre düşmeye başladı ve şimdi 218.39 $ 'dan işlem görüyor.

Fiyat her zamanki gibi artarken, Glassnode'den gelen son analitik rapor, aktif ETH cüzdanlarının miktarının son yarım yıl boyunca yeni bir seviyeye yükseldiğini söylüyor.

'ETH, 300 $ ve daha yüksek bir seviyeye çıkma yolunda'

Analist Michael van de Poppe, son tweet'te 220 dolar seviyesine ulaştıktan sonra, ikinci en büyük kripto para birimi Ethereum'un yukarı doğru hareketini 300 dolara ve hatta daha yüksek bir seviyeye çıkaracağını belirtti.

Crypto Michael mevcut analizini hem temellere hem de teknik faktörlere dayandırıyor ve videosunu izlemeyi açıkladığı bir bağlantı sundu.

Potansiyel ETH büyümesi için en büyük temel faktörler arasında DeFi'de giderek daha fazla ETH'nin kilitlendiğini ve alt momentum ve oynaklığın Bitcoin hype'dan yavaşça uzaklaştığı için altcoinlerin kafalarını yükselttiğini öne sürüyor.

Glassnode, ETH işlemlerinin aktif olarak gerçekleştiği cüzdan sayısının 6 ayın en yüksek seviyesine yükseldiğini bildirdi.

Yazım sırasında, bu ETH cüzdanlarının sayısı toplam 22.668.958'dir.

Bunun dışında Glassnode, son yirmi dört saat içinde kripto borsalarından ETH çıkışındaki artış hakkındaki verileri de paylaştı.

Önceki 11.064.713 ETH rakamından neredeyse yüzde kırk üç daha yüksek.

 


En güncel haberleri almak için Telegram kanalımıza, Twitter sayfamıza ve Facebook sayfamıza abone olabilirsin.

BU HABERİ PAYLAŞ