Ethereum 2.0 başlatıldığında, kullanıcılar 32 ETH'yi bir sözleşmeye aktararak bir stake acentesi olabilir. Blockchain firması ConsenSys'in global ürün stratejisi başkanı Collin Myers'ın bildirdiğine göre, 32 ETH stake etme, yaklaşık % 4.6 ila % 10.3

Ethereum’da Yükselen Piyasa Faaliyeti Fiyata Etki Edecek mi?

Ethereum 2.0 başlatıldığında, kullanıcılar 32 ETH'yi bir sözleşmeye aktararak bir stake acentesi olabilir. Blockchain firması ConsenSys'in global ürün stratejisi başkanı Collin Myers'ın bildirdiğine göre, 32 ETH stake etme, yaklaşık % 4.6 ila % 10.3 ödüllerle sonuçlanacak.

“Sözleşmeye 32'den fazla ETH gönderilirse, stake etmeden bu ek koinlerden fayda almaz ve 32'den az ETH gönderilirse, stake etkinleştirilmez. Bu nedenle ETH'yi Eth2'ye aktarmak için kişi 32 tokenlık gruplar halinde yapılmalıdır. Her 32 ETH partisi ayrı bir birikim maddesi olabilir.”

Staking yapan kişiler, yazının yazıldığı sırada yaklaşık 6.500 dolar değerinde olan 32 ETH aracılığıyla kazanabilecekleri ödüller, ETH'nin talebinin son aylarda belirgin bir şekilde artmasına neden oldu. Zaman içinde Ethereum’a ilgi duyan bir sistem, birçok perakende yatırımcıya ve kuruma çekici geliyor.

Gemini borsasının milyarder ortak kurucuları Tyler ve Cameron Winklevoss gibi uzun süredir Bitcoin (BTC) yatırımcıları, geç dönemde Ethereum'a karşı iyimserlik ifade eden birçok yüksek profilli yatırımcı arasında yer alıyor. Eski bir Bloomberg gazetecisi ve The Defiant'ın kurucusu Camila Russo ile konuşan Winklevoss ikizleri şunları söyledi: “Biz Ethereum’un büyük hayranlarıyız. Maddi bir miktarımız var. ”

Kurumlar ve akredite yatırımcılar, Ethereum’a sıkı bir şekilde düzenlenmiş bir ekosisteme yatırım yapmak için öncelikle Grayscale Investments Ethereum Trust’ı kullandığından, ETH için kurumsal talebin artmasını öneriyor.

Fiziksel olarak yerleşik sözleşmeler tipik olarak bir varlığın fiyatını diğer türev türlerinden daha fazla etkiler, çünkü varlığın gerçek arzı üzerinde bir etkiye sahiptirler.

En güncel haberleri almak için Telegram kanalımıza, Twitter sayfamıza ve Facebook sayfamıza abone olabilirsin.

BU HABERİ PAYLAŞ