Bu yazımızda sizlere Ethereum Eagle (EGL) Nedir? sorusunun cevabını verecek ve EGL Token ile ilgili olarak ayrıntılı bilgiler sunacağız.

Ethereum Eagle (EGL) Nedir? İşte Tüm Ayrıntılarıyla Kripto Para Birimi EGL Coin

Bu yazımızda sizlere Ethereum Eagle (EGL) Nedir? sorusunun cevabını verecek ve EGL Token ile ilgili olarak ayrıntılı bilgiler sunacağız.

Ethereum Eagle (EGL) Nedir?

Ethereum Eagle projesi (EGL), Ethereum topluluğu ile madenciler arasındaki teşviklerin yanlış hizalanmasını ve şeffaflık eksikliğini tüm paydaşlar için değeri en üst düzeye çıkaracak şekilde çözmeye odaklanan topluluk liderliğindeki bir çabadır.

Şu anda, protokol için yalnızca gaz sınırlarına ve blok boyutlarına madenciler karar verirken, bu kararlardan etkilenen Ethereum kullanıcılarının söz hakkı bulunmuyor. EGL, tüm ETH ekosisteminin Ethereum'un gaz limiti üzerinde oy kullanmasına izin veren ve Ethereum madencilerini topluluk tarafından kararlaştırılan consensus gaz limitini takip etmeye teşvik eden bir zincir üstü koordinasyon tokeni olan EGL’yi sunuyor.

EGL Token Nedir?

EGL: Sahiplerin bireysel olarak istedikleri Ethereum blok gaz limitinin ne olduğuna oy vermelerine izin veren ve madencileri topluluğu ve kullanıcı tercihlerini dinledikleri için ödüllendiren bir koordinasyon tokeni olarak karşımıza çıkıyor.

EGL, topluluğun araştırma yapması, oy vermesi ve nihayetinde "ekonomik açıdan verimli" gaz limitinin ne olduğunu keşfetmesi için ekonomik bir teşvik yaratır ve madencilik havuzlarını dinlemeleri ve dinlemenin ekonomik riskini almaları için ödüllendirir.

EGL, bu gücün bir kısmını sadece çekirdek geliştiricilere değil, aynı zamanda tüm topluluğa geri vererek, Ethereum'un bazı parametreleri çekirdek geliştiricilerden madencilere taşıma deneyine dayanıyor.

Binance’te bu linkten hesap açarak %10 komisyon indirimi kazanabilirsiniz.

En güncel haberleri almak için Telegram kanalımıza, Twitter sayfamıza ve Facebook sayfamıza abone olabilirsin.

BU HABERİ PAYLAŞ