Santiment, son 2022 cüzdan adres büyümesinden sonra bir Ethereum fiyat pompasını öngörüyor.

Santiment, son 2022 cüzdan adres büyümesinden sonra bir Ethereum fiyat pompasını öngörüyor. Kullanıcılar, XEN projesinin başlatılmasının Ethereum'un ağ büyümesinin tek nedeni olduğunu öne sürüyor.
Santiment'e göre, Ethereum son ağ büyümesinde yeni bir 2022 rekoru kırdı. Yakın tarihli bir kayıt, ağda 135.780 yeni cüzdan olduğunu gösteriyor. Dikkat çekici eklemelerle Ethereum, 3 Ocak'taki önceki 2022 zirvesine kıyasla yüzde 11,1 oranında gelişmiş bir büyüme kaydetti.

Kripto analitik firması tarafından bir tweet, ağ büyümesinin Ethereum fiyatını artırabileceğini tahmin ediyor.
Ethereum, ağda ortaya çıkan 135.780 yeni $ETH adresiyle Cumartesi günü oluşturulan yeni adreslerde bir artış gördü. Bu, bir sonraki en yüksek 2022'den (3 Ocak) %11,1 daha fazla ağ büyümesi anlamına geliyor. Fayda artışları, genellikle potansiyel varlık kırılmalarını önceden haber verir.

XEN Lansmanı, 2022'de Ethereum Ağının Büyümesine Yol Açtı

Santiment herhangi bir somut sebep belirtmemiş olsa da, birçok kullanıcı artışın olası bir nedeni üzerinde spekülasyon yapıyor. Bazı Twitter kullanıcıları, Ethereum için son 2022 ağ büyümesinin XEN lansmanından kaynaklandığını öne sürdü. XEN ağı, kullanıma sunulmasından bu yana kripto topluluğundan büyük ilgi gördü ve benimsenmeyi artırdı.

Vızıltıların ortasında, şimdi jetonu basan 100 binden fazla cüzdan var. Etherscan'dan gelen diğer raporlar, XEN'in Ethereum gaz tüketiminin yüzde 40'ından fazlasını oluşturduğunu gösteriyor. Kriptonun ilk ilkelerine dayanarak, kullanıcılar XEN tokenini talep edebilir, basabilir ve stake edebilir. Proje, kendi kendine saklama, şeffaf, uzlaşmaya dayalı ve izinsiz bir değer alışverişi sağlar.

Ethereum, ağdaki azalan işlem faaliyetleri nedeniyle birleşme sonrası deflasyonist olma vaadini gerçekleştiremedi. Beklendiği gibi, düşüş piyasası durumu, Ethereum'da NFT'leri basmaktan kaçınan kripto meraklıları için büyük bir endişe kaynağı. XEN lansmanından önce, Ethereum yüzde 0.21 enflasyona sahipti ve olaydan sonra yüzde 0.13'e düştü. Fair Crypto Foundation, 8 Ekim'de XEN tokenini başlattı.

XEN projesinde ilk tedarik veya tedarik sınırı yoktur. Ayrıca, baskı öncesi, CEX listesi, yönetici anahtarları veya değişmez kişiler yoktur. Proje, kullanıcıların yalnızca gaz ücreti ödeyerek token basmasına izin veren bir katılım mekanizması konsensüsü kanıtı kullanıyor. XEN panosu, ağda 424.642 aktif madenci olduğunu gösteriyor. XEN lansmanının 2022'de kaydedilen en son Ethereum büyümesinde çok önemli bir rol oynadığını kanıtlıyor. Kullanıcılar ayrıca tokeni stake etmek için yüzde 20 APY'nin keyfini çıkarabilir. Şu anda, XEN ağının toplam arzı 945.446.771'dir.

Ethereum, son haftalarda fiyat düşüşü satış baskısı yaşadı. Bununla birlikte, madeni para son 7 gün içinde yüzde 2,3 oranında bir fiyat artışı kazandı ve şu anda 1.307,14 dolardan işlem görüyor. Ethereum'daki zincir içi aktivite düşük olsa da, ağdaki toplam gaz ücretleri yüzde 10 arttı. Ayrıca borsalara artan bir ETH girişi var. Kullanıcılar, 216 milyon doların üzerinde varlığı borsalara aktardı. Umarım, Ethereum fiyatı önümüzdeki haftalarda yükselişe geçer.

En güncel haberleri almak için Telegram kanalımıza, Twitter sayfamıza ve Facebook sayfamıza abone olabilirsin.

BU HABERİ PAYLAŞ