Bir blockchain araştırmacısına göre, Ethereum'un günlük ihraç oranı bu hafta ilk kez Bitcoin'in altına düştü.

Bir blockchain araştırmacısına göre, Ethereum'un günlük ihraç oranı bu hafta ilk kez Bitcoin'in altına düştü.

Blockchain istihbarat firması IntoTheBlock'un araştırma başkanı Lucas Outumuro, Ethereum'un (ETH) net enflasyonunun, bu hafta ortasında Bitcoin'in yıllık %1,75'lik oranına kıyasla yıllık %1,11'e düştüğünü söyledi.

Outumuro ayrıca, Ethereum'un düşen ihraç oranının, piyasa değerine göre ikinci en büyük kripto para birimine parasal bir prim verebileceğini ve potansiyel olarak varlığın, kullanıcıların olası satın alma gücü kaybı konusunda endişelenmesine gerek kalmadan zaman içinde değer iletilmesine izin verebileceğini söylüyor.

ICRYPEX Kripto Para Uygulaması ile Her Yerde Özgürce Alın Satın!

Blockchain araştırmacısı, bir kısmı yakılan ücretleri artırdığı için, takas edilemeyen token (NFT) çılgınlığının Ethereum'un düşen ihracına katkıda bulunduğunu ekliyor.

Son olarak Outumuro, Ethereum üzerindeki deflasyonist baskıların ikinci en büyük kripto para biriminin bir değer deposu haline gelmesine yardımcı olacağını söylüyor.

“NFT'ler ve diğer uygulamalar Ethereum üzerinde büyümeye devam ettikçe, bu deflasyonist baskı yaratıyor ve Ether'in parasal primini güçlendiriyor. Sonuç olarak, bu, kullanıcıları ve sahiplerini, merkezi olmayan internetin değer deposu haline gelen ETH'ye yönlendiriyor.”

En güncel haberleri almak için Telegram kanalımıza, Twitter sayfamıza ve Facebook sayfamıza abone olabilirsin.

BU HABERİ PAYLAŞ