'Ethereum 2.0 PoS Mining' hizmeti sunan iyi tasarlanmış hileli bir web sitesi, saf yatırımcılardan mevduat kabul etmeye başladı.

Ethereum (ETH) 2.0 Dolandırıcıları Sahte

'Ethereum 2.0 PoS Mining' hizmeti sunan iyi tasarlanmış hileli bir web sitesi, saf yatırımcılardan mevduat kabul etmeye başladı. Dolandırıcılar, ETH 2.0 stake için yıllık % 100 asgari bir ödül garanti etti. Yatırımcılar ayrıca yeni Ethereum (ETH) ile sadece 150.000 $ 'a' Node Operatörü 'olabilirler!

Teknolojik çevresinin yanı sıra, bu aldatmaca ilkel Ponzi şemasından başka bir şeyi temsil etmiyor. Ethereum (ETH) sahiplerinden inanılmaz derecede yüksek periyodik ödüller elde etmek için dolandırıcılara fonlarını (0.2 ETH ila 1024 ETH arasında) göndermeleri isteniyor.

PoS algoritmasıyla çalışan çoğu blok zinciri, koinleri kendiniz ayarlamanıza izin verir. Ancak genellikle bu, stake etmenizden en iyi şekilde yararlanmanıza izin vermez. Teklifiniz 24 saat boyunca ağa bağlı kalmalıdır. Kısa süreli yanlış bir bağlantı bile, cüzdan kuyruğa gireceğinden para kazanma olasılığına müdahale edebilir.

Onların hizmetleri ile, sadece (bir 'Ethereum PoS' hesabına göndererek) tokenları stake ve periyodik ödüller beklemek gerekir. Bu şema gerçekse, daha çok Temsilci-PoS mutabakatlarına benzeyebilir, çünkü dolandırıcılar sharding, yuvalar, çağ ve 32 ETH'nin ilk stake’i hakkında, yani gerçek Ethereum 2.0'ın tüm yazılım özellikleri hakkında hiçbir şey söylemiyor.

En güncel haberleri almak için Telegram kanalımıza, Twitter sayfamıza ve Facebook sayfamıza abone olabilirsin.

BU HABERİ PAYLAŞ