Ethereum (ETH), 2020'de madenciliği daha ileriye götürmek için ileriye doğru hareket ederse, başka bir staking coşkusunu beraberinde getirebilir.

Ethereum (Eth) 2.0 Güncellemesi 2020

Ethereum (ETH), 2020'de madenciliği daha ileriye götürmek için ileriye doğru hareket ederse, başka bir staking coşkusunu beraberinde getirebilir.

Geçtiğimiz Yıllarda Yeni Alınan Projeler

Staking odaklı koinler ve yavaş büyüme, önceki spekülatif kullanımların yerine geçtikçe, kripto paralar yeniden moda olabilir. Staking, kripto alanında yeni bir şey değildir, ancak bu sefer daha iyi altyapı ve daha güvenilir projeler var.

2020 öngörüsü Alex Kruger'den geliyor ve şu ana kadar Tezos'un (XTZ) belirleyici başarısını göz önüne alıyor.

Tezos projesi “pişirme” sürecinde güvenilir bir yönetim sunuyor ve ayrıca Coinbase'in saklama hizmetleri daha güvenilir bir pasif XTZ kaynağı sunar.

Geçmişte olduğu gibi, çok sayıda staking odaklı koin koymak yerine, nispeten istikrarlı fiyatları korumayı başarabilen en likit altcoinlere pasif gelir uygulaması cezbedici olabilir.

Ethereum ile Staking

Bahsi edilen staking mekanizması ETH 2.0, ETH kripto paralarının depolanma kültürünü genişletecek. Halen, ETH için pasif gelir, Maker, Compound gibi programların yanı sıra Binance tarafından sunulan takas bazlı iade programları için mümkün.

ETH nispeten istikrarlı kaldığından koinin yeni kuruluşu pasif bir gelir kaynağı olacak. Ancak, esnetme, aynı zamanda, en azından, kazançlar para kazandıkça satış baskısı anlamına gelir.

Ethereum için, zorluk zamanı bomnası ağı hala etkilediğinden, staking madencilik ödüllerinin yerini alabilir. Ancak ETH, belirlemeyi test edecek tek koin değil. Diğer projeler, yeni yükselen Chainlink (LINK) dahil olmak üzere, pasif gelir sunma konusunda çok önemli bir yerde yer alıyor.

Tezos “Baking” Kripto Para Kabulünde Önemli Bir Yere Sahip

Şu anda, Tezos,% 6,21'lik en büyük pasif yıllık gelirden birini sunuyor, ancak artan XTZ arzına dayanan bir miktar enflasyonla birleşti. Cosmos (ATOM) yıllık % 8,52 kazanç sağlamış durumda. Ayrıca Livepeer gibi % 78.6 ile yüksek oranda yıllık kazanç sağlayan kripto paralar da var. Ancak LTP son derece değişken ve Ağustos ayından bu yana değerinin % 60'ını kaybetti.

ETH staking esasına göre hala binlerce token kadar değişen belirsiz parametreler var. Şimdilik, ödüllerin ne olacağı belli değil, ancak yıllık getirilerin nispeten düşük olması hedefleniyor.

Madencilik Bitcoin (BTC) girişinde büyük bir engel olan yüksek riskli bir aktivite olmaya devam etmektedir. Ancak, staking, daha geniş bir kabul için daha az maliyetli bir mekanizma olabilir. Para yatırma konusundaki tek belirsizlik, maddi duran varlıklara erişim çünkü kripto paraların bazıları temettü olarak pasif gelir teklifine dayanan menkul kıymetler olarak kabul edilebilir.

En güncel haberleri almak için Telegram kanalımıza, Twitter sayfamıza ve Facebook sayfamıza abone olabilirsin.

BU HABERİ PAYLAŞ