Son dalgalanmadan sonra, Ethereum düz bir şekilde işlem görüyor, ancak analistler fiyatın yakın gelecekte artacağını tahmin ediyor

Son dalgalanmadan sonra, Ethereum düz bir şekilde işlem görüyor, ancak analistler fiyatın yakın gelecekte artacağını tahmin ediyor

Ethereum ikinci en büyük kripto para birimi durumunda. Çoğu kripto topluluğunda Bitcoin'den sonra ikinci büyük bahis durumunda.

ETH'nin 200 $ eşiğini geçtiği 5 Şubat'ta gerçekleşen fiyat artışından sonra Vitalik Buterin’in tokenı 9 Şubat'ta 229 $ 'a ulaştı. Bundan sonra ETH biraz düştü ve şimdi 220 dolarlık alanda işlem görüyor.

Bazı kripto para tüccarları, kısa vadede Ethereum'un yukarı doğru hareketine devam edeceğine inanıyor.

ETH, 0,0257 Satoshi'ye Doğru Devam Edecek Gibi Görünüyor

Kripto analisti Michael van de Poppe, ETH listelerini yakından izleyenlerden biri. ETH'nin 212 $ seviyesinin (0.0217 Satoshi) üzerinde kalması durumunda, ikinci en büyük paranın 251 $ 'a (0.0257 Satoshi) doğru yükselmeye başlayabileceğini öne sürüyor.

Ethereum 553 Dolara Doğru Çıkışa Başlayabilir

Kripto tüccarı ve analist 'CryptoWolf' bir grafik yayınladı ve ETH'nin daha önce üstesinden geldiği seviyedeki direncinin üzerinde olması durumunda fiyatın büyük olasılıkla fırlayacağını söyledi. Grafikte, 553 dolar seviyesi hedef olarak (0.05660 Satoshi) işaretlenmiş durumda.

4.5 milyon Apple Kullanıcısı Ethereum dApplarla Karşılaşacak

Ethereum tabanlı bir uygulama olan Audius Music, kısa süre önce AppStore'da başladı. Bu, AppStore’un 4,5 milyon takipçisi olan Twitter sayfasında duyuruldu.

DApp, VibraVid gibi Tron tabanlı platformlar için bir rakiptir ve içerik oluşturucuların doğrudan tüketicilerle bağlantı kurmasına ve çalışmalarından para kazanmasına olanak tanır. Özellikle, Audius Müzik müzisyenler için yapılır.

Kripto endüstrisindeki kimi kişiler bu gelişmeyi, blok zincirindeki SoundCloud olarak adlandırıyor.

En güncel haberleri almak için Telegram kanalımıza, Twitter sayfamıza ve Facebook sayfamıza abone olabilirsin.

BU HABERİ PAYLAŞ