Her blok zinciri sadece büyük kod ve büyük parayla değil, ilk olarak tutkulu insanlar tarafından desteklenmektedir. Bu insanlar kim? ConsenSys'den Joseph Lubin'in bir cevabı var.

Ethereum (ETH) Kurucu Ortağı Joseph Lubin, Ethereum Geliştiricisinin Kim Olduğunu Açıklıyor

Her blok zinciri sadece büyük kod ve büyük parayla değil, ilk olarak tutkulu insanlar tarafından desteklenmektedir. Bu insanlar kim? ConsenSys'den Joseph Lubin'in bir cevabı var.

ConsenSys ademi merkeziyetçi blockchain stüdyosunun girişimcisi ve kurucu ortağı Joseph Lubin, bir Ethereum (ETH) geliştiricisi olmanın ne anlama geldiğine dair düşüncelerini özetlemeye çalıştı. Ona göre, bazı EF depolarında kod yazmanın ötesine geçiyor.

Tüm Renklerden Programcılar

EthDenver hackathon ve topluluk buluşmasından esinlenen son blog gönderisinde, Lubin dünya çapındaki toplam Ethereum (ETH) geliştiricilerinin sayısının bir milyona yaklaştığını vurguladı. Bu yüzden Ethereum'un (ETH) arkasındaki tüm insan kategorilerinden bahsetmeye ve güçlü bir merkezi olmayan ekosistemin inşasına katkısını kutlamaya karar verdi.

Joe Lubin Ethereum geliştiricisinin kim olduğunu açıklıyor

Lubin'e göre, bu sayı tüm Ethereum (ETH) uygulamalarının (müşterileri) - Trinity, Nethereum, Hyperledger Besu, vb. Python hakkında konuşurken, Vitalik Buterin ve Piper Merriam'a ve ayrıca Ethereum blockchain araştırmalarındaki çabalarına özellikle atıfta bulundu.

Ayrıca, Lubin, Ethereum (ETH) araç setini akıllı telefonların yazılımına entegre etmede hem iO'lar hem de Android mobil uygulama geliştiricilerinin rolünü özetledi. Drupal ve WordPress araçlarına katkıda bulunan içerik yönetimi içerik oluşturucuları, blockchain tabanlı ödeme ve veri depolama çözümlerini ürünlerine entegre ediyorlar.

Evanjelistler ve İnekler

Ethereum (ETH) geliştiricileriyle ligde çok sayıda CS olmayan kişi var. Çoğunlukla, evangelist topluluğa aittirler.

'Finans inekleri', DAI ve Ethereum (ETH) etrafındaki ekosistemleri, alanı son kullanıcılar için daha karlı ve çekici hale getirmek için tasarladıkları için Merkezi Olmayan Finanslar veya DeFi alanında çok fazla yer alıyorlar.

Son olarak, bir Ripple geliştiricisi bile XRP tabanlı finansal araçları Ethereum destekli çözümlere takarsa bir Ethereum (ETH) geliştiricisi olarak düşünülmelidir.

En güncel haberleri almak için Telegram kanalımıza, Twitter sayfamıza ve Facebook sayfamıza abone olabilirsin.

BU HABERİ PAYLAŞ