Bu hafta, Ethereum'un (ETH) Şangay yükseltmesine hazırlandığını, dokuzuncu aşamaya girerek ön satışını tamamlamaya yaklaşan Orbeon Protokolü'nü (ORBN) ve 0,0835 Dolar'lık yeni bir token fiyatı ve EOS'un (EOS) bir fiyat artışı görmesini gördük.

Ethereum (ETH) Şanghay Yükseltmesine Hazırlanıyor, Orbeon Protokolü (ORBN) Ön Satışı Tamamlanmaya Yaklaşıyor, EOS (EOS) Fiyatında Yeniden Diriliş Görüyor

Bu hafta, Ethereum'un (ETH) Şangay yükseltmesine hazırlandığını, dokuzuncu aşamaya girerek ön satışını tamamlamaya yaklaşan Orbeon Protokolü'nü (ORBN) ve 0,0835 Dolar'lık yeni bir token fiyatı ve EOS'un (EOS) bir fiyat artışı görmesini gördük . Ancak bu, kripto para birimlerinin geleceği için ne anlama geliyor? Hadi bulalım.

Ethereum (ETH)

Ethereum (ETH), merkezi olmayan bir dünya bilgisayarı olma hedefiyle dünyanın en popüler akıllı sözleşme platformudur. Ethereum (ETH), blockchain teknolojisini kullanan binlerce projeyle bu hedefe ulaşma yolunda ilerliyor.

Mart, ETH varlıklarını stake ederek işlemleri onaylayan tüm Ethereum (ETH) kullanıcılarına stake edilmiş ETH'nin kilidini açacak olan Ethereum (ETH) Shanghai yükseltmesinin gelişini görecek. Bu, Ethereum'u (ETH) halk için çok daha erişilebilir hale getirecek ve onu yeni zirvelere taşımaya yardımcı olabilir.

Bununla birlikte, kilidinin açılması gereken 20 milyar dolardan fazla ETH ile, Ethereum (ETH) yatırımcıları ETH varlıklarını satmak için akın ettikçe Ethereum (ETH) piyasası ciddi dalgalanmalar görebilir. Bu ay Ethereum'u (ETH) bir yatırım olarak değerlendirirken bunu dikkate almak önemlidir.

EOS (EOS)

EOS (EOS), katman-1 ağı olarak çalışan bir blockchain protokolüdür; bu, EOS'un (EOS), merkezi olmayan uygulamaların ve özerk kuruluşların oluşturulması ve işletilmesi için temel teşkil ettiği anlamına gelir.

EOS (EOS), saniyede 10.000 işlem gerçekleştirme yeteneğiyle yüksek oranda ölçeklenebilir olacak şekilde tasarlanmıştır ve EOS'u (EOS), yüksek verim gerektiren büyük ölçekli merkezi olmayan uygulamalar oluşturmak için popüler bir seçim haline getirir. EOS (EOS), kapsamlı bir yazılım geliştirme kiti (SDK) ve kullanıcı kimlik doğrulama özellikleri gibi yerleşik araç ve kaynaklarla geliştirici dostu bir ortam da sunar.

EOS (EOS), son birkaç yılda yatırımcıların daha yeni, daha yenilikçi projelere akın etmesiyle çok fazla eleştiri aldı. Ancak EOS (EOS), son yedi gün içinde %20'den fazla artışla fiyatında son zamanlarda güçlü bir canlanma gördü. EOS'un (EOS) momentumunu koruyup koruyamayacağını ve son dalgalanmanın gelecek şeylerin bir işareti olup olmadığını görmek ilginç olacak.


Orbeon Protokolü (ORBN)

Orbeon Protokolü (ORBN), özsermayenin NFT'lere dönüştürülmesine ve bireysel yatırımcılara kesirler halinde satılmasına olanak tanıyan yeni ve yenilikçi bir fon sağlama yolunu temsil ediyor.

Finansmana yönelik Orbeon Protokolü (ORBN) yaklaşımı, yeni başlayanlar için sermayeye daha fazla erişim ve bireysel yatırımcılar için yeni yatırım fırsatları sağlarken, aynı zamanda Orbeon Protokolü (ORBN) blockchain teknolojisinin güvenlik ve şeffaflığından da yararlanır.

Geleneksel olarak, sermaye elde etmek, birden çok aracıyı, yüksek ücretleri ve uzun bekleme sürelerini içeren uzun ve bürokratik bir süreç gerektirir. Orbeon Protokolü (ORBN), varlık satışlarını ve sermaye akışını yönetmek için otomatik akıllı sözleşmeler kullanarak bu sorunları ortadan kaldırır.

ORBN belirteci, Orbeon Protokolü (ORBN) ekosisteminde hayati bir rol oynar ve onu tutmak, kullanıcılara ödülleri staking ve erişim gibi Orbeon Protokolünün (ORBN) büyümesine ve başarısına katılmaya teşvik eden bir dizi avantaj sağlayabilir. özel ticaret gruplarına.

Yatırımcılar, Orbeon Protokolü (ORBN) belirteçlerinin ön satışına olumlu yanıt verdi ve madeni para için yakın zamanda %1988'lik bir fiyat artışı, platformun gelecekteki başarısı için güçlü bir potansiyel olduğunu gösteriyor. Yenilikçi yaklaşımı ve yatırımcıların artan desteğiyle Orbeon Protocol (ORBN), kitlesel fonlama dünyasında önemli bir oyuncu olmak için iyi bir konumdadır.

En güncel haberleri almak için Telegram kanalımıza, Twitter sayfamıza ve Facebook sayfamıza abone olabilirsin.

BU HABERİ PAYLAŞ