Topluluğun yönlendirdiği merkezi olmayan bir ekosistem olan Ethereum Express, madencilik ve şans oyunları için kullanıma hazır iki çözüm ürettiğini duyurdu.

Ethereum Express, Madencilik ve Şans Oyunları İçin İki Ürünü Piyasaya Sürüyor

U.Today ile paylaşılan bir basın bültenine göre, Ethereum Express (EEX) tarafından geliştirilen en son Yetki Belgesi (PoA) sistemi saniyede 200 işlem gerçekleştirdi (TPS). Bu, Ethereum'dan (ETH) otuz kat daha güçlü!

Madencilik ve Şans Oyunları

Ethereum Express tarafından sunulan ilk ürün, dünyanın beşinci en büyük madencilik şirketi olan Mining Express ile olan ortaklığının bir sonucu. Ethereum Express, Mining Express son kullanıcılarının madencilik sağlayıcısı ile oyun değiştiren bir şekilde etkileşime girmesini sağlayan bir ortama güç verir.

Önceden, Mining Express, EEX’in blok zincirinin operasyonel kapasiteleri konusundaki hipotezlerini doğrulamak için test ve analiz sistemleri sağladı.

Ethereum Express'in ikinci ürünü, blok zinciri tabanlı şans oyunları küresini ele alıyor. Ethereum Express'in çerçevesi, çevrimiçi şans oyunları sürecini son kullanıcılar için çok daha anlaşılır ve şeffaf hale getirecek.

Ethereum Express çıkışı da şan oyunları işlemlerini blockchain tabanlı sisteme kaydetmek için kullanılacak. Her iki ürün de dünyanın dört bir yanından 48.000'den fazla kullanıcıya hitap edecek.

Ethereum Express Ekosistemi için Hepsi Bir Arada Token

Bu iki pilot ürünün piyasaya sürülmesiyle Ethereum Express ayrıca iç ekosistem kripto parasının gerçek zamanlı uygulama senaryolarını test etmeye başlayacak. Bu token, oyun dünyası ve madencilik dünyaları arasındaki bağlantıları kolaylaştırmak için kullanılacak ve farklı ticari operasyonlar için yedek bir küresel kripto para oluşturmak için tasarlanacak.

Ethereum Express CEO'su Vlad Miller'e göre, bu iki pilot projenin ilk müşterilerimizle başlatılması, sadece EEX projesinin ve kripto parasının değil, aynı zamanda bir bütün olarak blok zinciri ortamının gelişimi için önemli bir adım.

Bu nedenle, EEX, ekosistemin iş hipotezini, sunulan iki projenin geri bildirimi ile karmaşık, gerçek zamanlı bir iş ortamında tamamlayacak.

En güncel haberleri almak için Telegram kanalımıza, Twitter sayfamıza ve Facebook sayfamıza abone olabilirsin.

BU HABERİ PAYLAŞ