Büyük krizler büyük fırsatlar getirir. Görünüşe göre Ethereum (ETH) için Ethereum 2.0 yaklaşan sunumunun ışığı altında durum böyle. İşte nedeni.

Büyük krizler büyük fırsatlar getirir. Görünüşe göre Ethereum (ETH) için Ethereum 2.0 yaklaşan sunumunun ışığı altında durum böyle. İşte nedeni.

Dünün kripto para piyasası çöküşü rekor kitaplardan biriydi. Ethereum (ETH), fiyatı Aralık 2018'den bu yana ilk kez iki basamaklı sulara girdiği için en kötü performans gösterenler arasında yer aldı.

Düşük Seviyeden Giriş

Dün gece, ikinci kripto para birimi birkaç saat içinde neredeyse % 50 kaybetti ve büyük spot borsalarda beş yıllık bir mumda iki yılın en düşük seviyesi olan 86 dolara neredeyse dokundu. Her şeyin ötesinde, Ethereum (ETH) ağı, aşırı gaz yükü ve ardından madenci ücretlerinde büyük bir artış nedeniyle tıkanmıştı.

Ancak bazıları bu kan banyosunda bile ilginç bir şey buldu. MakerDAO'dan Amy Jung, Ethereum 2.0 validator ekibine 'giriş bileti'nin hiç bu kadar ucuz olmadığını fark etti.

Jung, 32 ETH'nin yaklaşmakta olan Ethereum (ETH) 2.0 proof of stake kanıtlayıcı ağına girmek için gereken minimum pay olduğunu varsaydı. Bu meblağ, Kasım 2019'da Ethereum Vakfı Ar-Ge Bölümü'nden Carl Beekhuizen tarafından açıklandı.

Şimdi, bazı özenli yatırımcılar hiç olmadığı kadar ucuz, 2.752 $ için bir minimum doğrulayıcı hissesi satın almış olabilir.

Ethereum (ETH) 2.0 yükselişin tersine dönmesi için bir katalizör mü?

Ethereum 2.0'ın uzun zamandır beklenen sürümü, Ethereum (ETH) blok zincirinin Hisse Kanıtı sürümü, merkezi olmayan finansal uygulama sahnesinde müthiş bir tasfiyeden sonra Ethereum’a olan kullanıcı güvenini geri yükleyebilir. DeFiPulse'a göre, DeFi uygulamalarında kilitli Ethereum'un (ETH )% 78'i dünkü katliamın ilk dört saatinde tasfiye edildi.


 Son duyurulara göre, Ethereum 2.0, Ethereum (ETH) 1.0 ile birlikte bu yıl en kısa sürede yayınlanabilir.

En güncel haberleri almak için Telegram kanalımıza, Twitter sayfamıza ve Facebook sayfamıza abone olabilirsin.

BU HABERİ PAYLAŞ