Boğalar, düzeltmeye başlamadan önce ETH'yi 230 dolara itebilir mi?

Boğalar, düzeltmeye başlamadan önce ETH'yi 230 dolara itebilir mi?

Hafta sonu geldiğinde, kripto para piyasası 'rahatlamayacak'. İlk onda yer alan tokenların tümü boğalar tarafından baskı altında. En büyük kazancı, oranı son 24 saat içinde% 17,78 oranında artmış olan Bitcoin SV (BSV). Ethereum (ETH) fiyatı da toplamda 45 $ arttı.

ETH / USD:

Ethereum (ETH) oranı dünden bu yana % 4.61 arttı. Altcoin pazarının yakıtı olarak Ethereum yükselmeye ve yol boyunca tüm potansiyel geri dönüşleri ihmal etmeye devam ediyor.

ETH/USD chart by TradingView

Ethereum (ETH) göreceli Güç Endeksi'ne (RSI) göre aşırı alım bölgesinde yer alsa da, yaklaşan bir düzeltme öncesinde hala büyüme potansiyeline sahip. Bu durumda, kripto para biriminin birkaç gün içinde elde edilebilecek yerel bir 230 $ yüksekliğe ulaşma yeteneği var.

ETH/USD chart by TradingView

Daha büyük zaman çerçevesine bakıldığında, Ethereum (ETH) Eylül ortalarına geri döndü. Ancak, daha yükseğe çıkmak için, kripto para biriminin aşırı alım yapması nedeniyle koinin düzeltilmesi gerekir.

Dahası, önde gelen altcoin, 200 dolar seviyesi destek görevi gören bir Üçgen deseni oluşturuyor. Özetlemek gerekirse, ayılar kripto para satmaya başlarsa, Mart 2020'nin ilk günlerinde bölgede olacaktı.

Yazının yazıldığı sırada, Ethereum 228,21 $ 'dan işlem görüyor.

En güncel haberleri almak için Telegram kanalımıza, Twitter sayfamıza ve Facebook sayfamıza abone olabilirsin.

BU HABERİ PAYLAŞ