Ethereum All-Core Developer toplantısı, geliştiricilerin yaklaşmakta olan Birleştirme için hazırlanmasıyla 18 Ağustos'ta sona erdi.

Ethereum Geliştiricileri Satış Takıntısını Hafifletiyor

Ethereum All-Core Developer toplantısı, geliştiricilerin yaklaşmakta olan Birleştirme için hazırlanmasıyla 18 Ağustos'ta sona erdi. Tornado Cash'e uygulanan yaptırımların sonuçları da dahil olmak üzere birçok önemli konuyu tartıştılar. Geliştiriciler, Ethereum PoS geçişi için Merge testnet testnetinden bu yana ortaya çıkan sorunları da tartıştı.

Muhabir Christine Kim ve ana geliştirici Tim Beiko, ACD komutu hakkında görüşler paylaştı. Beiko ayrıca Merge'in 15 Eylül'de başlayacağını ve Total Terminal Difficulty (TTD) şimdi onaylandığını doğruladı. Ancak bu tarih ağ hash hızı değişikliklerine göre değişiklik gösterebilir.

.Geçen hafta CL sırasına yerleştirilen TTD'yi tartıştık. Hash oranındaki bazı küçük dalgalanmalara rağmen, 5875000000000000000000000 için ETA hala 9/15 civarında, bu yüzden aynı kalmayı kabul ediyoruz. Kısacası, TTD onaylandı!”.

Birleştirme Etkinliği Yakın

Beiko, komutun “Mev-Boost ve protokol düzeyinde sansürün yanı sıra Merge ile ilgili her şeyi” kapsadığını da sözlerine ekledi. Ayrıca, Ethereum'u çevreleyen birçok "daha ılımlı yönetişim sorusu"na da değiniyor.

Tim Beiko ayrıca, başlangıçta 18 Ağustos'ta gerçekleşmesi planlanan ancak bazı doğrulayıcıların çevrimdışı olması nedeniyle 21 Ağustos'a ertelenen yaklaşan Sepolia Merge hakkında da bilgi verdi. Geliştirici Micah Zoltu, komutta daha acil soruları gündeme getiriyor. İlk olarak, Zoltu, ME tarafından Ethereum üzerindeki işlemlerin sansürlenmesiyle ilgili endişeleri dile getirdi.

Ayrıntılar, birçok Ethereum geliştiricisine göre Merge uygulaması için hazırlıkların tüm hızıyla devam ettiğini gösteriyor. Merge'i serbest bırakmak için son baskı, etkinlik son aylarda birkaç kez ertelendiği için onlar için ağır bir yük.

Fiyat cephesinde ETH, 19 Ağustos'taki satış sırasında sert bir darbe aldı. CoinMarketCap'e göre, kapitalizasyona göre en büyük altcoin, son 24 saat içinde 1.600 doların altına düştükten ve %3 kaybettikten sonra kilit desteğini kaybetti.

En güncel haberleri almak için Telegram kanalımıza, Twitter sayfamıza ve Facebook sayfamıza abone olabilirsin.

BU HABERİ PAYLAŞ