Ethereum projelerine odaklanan geliştirme stüdyosu ConsenSys, işgücünün yüzde 14'ünü veya başka bir ifadeyle 90 çalışanını işten çıkardı.

Ethereum Geliştirme Firması ConsenSys Personelinin Yüzde 14’ünü İşten Çıkardı

Ethereum projelerine odaklanan geliştirme stüdyosu ConsenSys, işgücünün yüzde 14'ünü veya başka bir ifadeyle 90 çalışanını işten çıkardı.

ConsenSys temsilcisi, devam eden koronavirüs pandemisinin iş beklentileri üzerindeki etkisini gösterdi. Şirket yaptığı açıklamada, “emsallerinin çoğu gibi, şirket de piyasada olağanüstü bir belirsizlik görüyor, işletmeler öncelikleri yeniden dengeliyor ve zaman çizelgelerini yeniden değerlendiriyor. Böyle bir ortamda kaynakları korumak ve sürekli yeteneğimizi sağlamak için değişiklikler yapmak zorundayız. müşterilerimizi desteklemek, yeniliği teşvik etmek ve daha geniş ekosisteme hizmet etmek zorundayız. "

ConsenSys şunları söyledi:

"Bugün, ConsenSys küresel ekibin % 14'üne katılmak için çok zor bir karar verdi. Bu eylem, şirketin misyonunu ve birçok durumda firmaya kritik görev için firmaya güvenen müşterilere uzun vadeli bağlılığını desteklemek için gereklidir. İşin tüm önemli operasyonel yönleri, kilit ürün ve çözümlerin geliştirilmesi ve hizmetinin sağlanması için korunmaktadır. ConsenSys, geliştiricilerin ve işletmelerin blockchain tabanlı ürünleri dağıtmalarını ve operasyonel hale getirmelerini sağlayan temel bir misyona odaklanmıştır. Olumsuz piyasa koşullarına rağmen Ethereum ağının esnekliği ve merkezi olmayan finans birinci gündemimiz. "

En güncel haberleri almak için Telegram kanalımıza, Twitter sayfamıza ve Facebook sayfamıza abone olabilirsin.

BU HABERİ PAYLAŞ