12 Mart çöküşünden bu yana, Ethereum bir dizi daha yüksek ve düşük tüksek seviyelerde işlem yapıyor. Boğa momentumu, fiyatını % 117'den fazla artırdı.

Ethereum, Güçlü Dirençle Karşı Karşıya

12 Mart çöküşünden bu yana, Ethereum bir dizi daha yüksek ve düşük tüksek seviyelerde işlem yapıyor. Boğa momentumu, fiyatını % 117'den fazla artırdı.

Akıllı sözleşme devi 90 $ düşük bir seviyeden 190 $' a kadar yükseldi.

Geçtiğimiz ay boyunca önemli miktarda fiyat toparlanmasına rağmen, TD sıralı göstergesi Ethereum’un daha fazla potansiyel üretebileceğini tahmin ediyor.

Bu teknik endeks, mevcut yeşil iki şamdanın önceki yeşil bir şamdanın üzerinde işlem görmeye başladığı anda bir alım sinyali sundu. Boğa formasyonu talepteki bir artışla doğrulanırsa, ETH yeşil bir dokuz mum çubuğuna kadar yukarı doğru bir geri sayım yapabilir.

Böyle bir senaryo, özellikle Bitcoin’in halving olayı yaklaştıkça, kripto para birimi endüstrisine geri dönen ilgi miktarı göz önüne alındığında, muhtemelen olumlu görünüyor.

Bununla birlikte, IntoTheBlock’un “Fiyat Etrafında Para İçi / Dışı” modeli, Ether'in daha yüksek seviyelere ulaşmaya devam etmesi için öncelikle 200 dolarlık direnç seviyesini geçmesi gerektiğini gösteriyor. Yaklaşık 1.2 milyon adres, bu fiyat seviyesinden yaklaşık 7.8 milyon ETH satın aldı.

Ethereum’un arkasındaki satın alma baskısındaki artış, bu büyük tedarik duvarının üzerine çıkmasına izin verebilir. Eğer bu olursa, boğalar büyük ihtimalle ETH’nin fiyat hareketini kontrol edecek ve TD sıralı göstergesinin sunduğu görünümü doğrulayacaktır.

Bu koşullar altında, bir sonraki gözleme dayanıklılık seviyesi % 127.2 ve% 161.8 Fibonacci düzelme seviyeleri ile sağlanır. Bu direniş engelleri sırasıyla 223 ve 260 dolar civarında.

Her şey Ethereum'un daha fazla yer açtığını gösteriyor gibi görünse de, küresel ekonomik ortam aksini söylüyor. Böylece, dikkat edilmesi gereken önemli bir destek seviyesi % 78.6 Fibonacci düzelme seviyesi ve yükselen trend çizgisi civarındadır.

 172 $ 'ın altına yakın günlük bir mum çubuğu yükseliş görünümünü geçersiz kılabilir ve 155 $ veya 142 $' a doğru bir düşüş olasılığını artırabilir.

En güncel haberleri almak için Telegram kanalımıza, Twitter sayfamıza ve Facebook sayfamıza abone olabilirsin.

BU HABERİ PAYLAŞ