Başarılı Ethereum İstanbul Hard forku güncellemesinin ardından, bazı popüler borsalar ağ yükseltme için resmi desteklerini açıkladı.

Ethereum İstanbul Hard Forkunu Lider Bitcoin Borsaları Destekliyor

Dün, 7 Aralık'ta, Ethereum’un ağı, İstanbul Hard Forkunu desteklemek için yazılımı güncellemek üzere düğüm operatörleri ve madenciler arasında geniş bir işbirliği yaptı.

Bazı kripto borsaları, zamanlanmış Hard Forktan birkaç gün önce güncelleme isteklerini bile gündeme taşıyordu.

Yaygın Olarak Desteklenen Hard Fork

Özellikle, Binance 5 Aralık'taki yükseltme desteğini açıkladı ve ABD'nin bağlı ortaklığı da aynısını yaptı. Coinbase dün Ethereum ve ERC20 para yatırma ve çekme işlemlerinin işlem platformlarında yeniden başlatıldığını ve düğüm yükseltme işleminin tamamlandığını da tweetledi.

Ethereum'un kripto borsalarına destek durumunu bildirmeye adanmış web sitesi Kraken ayrıca, düğümleri güncellemek için firmanın zamanlana bakımdan faaliyete geçtiğini ileri sürüyor. Poloniex borsası da Twitter'da desteğini açıkladı.

Stablecoin operatörü Tether ile yakın bağları olan kripto para ticaret şirketi olan Bitfinex, 6 Aralık'ta hard forku desteklemeyi planladığını açıklamıştı.

Genel olarak, hard fork topluluk tarafından yaygın bir şekilde benimsendi ve büyük olumsuz olaylar bildirilmedi. Bu hard fork aynı zamanda Ethereum Ice Age adı verilen ve daha önce tartışılan Muir Glacier hard forkunu da içeriyordu.

En güncel haberleri almak için Telegram kanalımıza, Twitter sayfamıza ve Facebook sayfamıza abone olabilirsin.

BU HABERİ PAYLAŞ