Ethereum kararsızlık durumunda. Daha kısa zaman aralığı, Ethereum'daki fiyat hareketine dayalı olarak salıncak ticareti için bazı fırsatları gösteriyor.

Ethereum Kararsız Görünüyor: Ethereum İçin Daha Fazla Konsolidasyon mu Yoksa Dik Düşüş mü Söz Konusu?

Ethereum kararsızlık durumunda. Daha kısa zaman aralığı, Ethereum'daki fiyat hareketine dayalı olarak salıncak ticareti için bazı fırsatları gösteriyor.

ETHUSD son aksaklıklardan kurtuldu. Boğalar Ethereum'u en popüler kriptolardan biri olarak tutmak için çok uğraşıyorlar. Birkaç kişi Donald Trump'ın yakında Coronavirus kriziyle savaşmak için başka bir yardım paketi açıklayabileceğine inanıyor.

BTCUSD'nin Ayıların debriyajlarından hızlı bir şekilde geri çekilmesini istedi. Kısa süre sonra Ethereum da izledi. ETHUSD için teknik göstergeler, piyasanın şu anda kararsız bir durumda olduğunu göstermektedir.

ETHUSD için günlük grafik, toparlanmayı ve konsolidasyonu göstermektedir. Ethereum sert bir ayı  bölgesinden kaçtı, ancak boğalar hala zor zamanlar geçiriyor.

Aşağıdakiler, Ethereum için önemli teknik düzeylerdir:

Önemli Direnç seviyeleri: 245 $, 262 $

Destek seviyeleri: 218 $, 210 $

Daha kısa bir zaman dilimine baktığımızda, ETHUSD'nin mükemmel salınım ticareti fırsatları sağlayabildiğini görebiliriz. ETHUSD için bir saatlik grafik, Ethereum'un şu anda 50 dönemlik SMA'nın üzerinde işlem yaptığını gösteriyor. Kısa vadede ETHUSD'nin Boğa olduğunu gösteriyor.

Bununla birlikte, ETHUSD, uzun vadede Ethereum'un ayı görünümünde olduğunu gösteren 200 dönemlik SMA'nın çok altındadır.

 Piyasadaki kararsızlık, daha kısa zaman diliminde de belirgindir.

En güncel haberleri almak için Telegram kanalımıza, Twitter sayfamıza ve Facebook sayfamıza abone olabilirsin.

BU HABERİ PAYLAŞ