10 Mayıs'ta Ethereum’daki keskin düşüş, kanalın destek hattının altına düştü ve bu da long pozisyonlarda önerilen stop kaybını 185 dolarda tetikledi.

Ethereum Keskin Düşüşten Sonra Toparlanabilecek mi?

10 Mayıs'ta Ethereum’daki keskin düşüş, kanalın destek hattının altına düştü ve bu da long pozisyonlarda önerilen stop kaybını 185 dolarda tetikledi. Bununla birlikte, düşük seviyelerin yakınında satın almak, en büyük altcoinin iyileşmesine ve kanalın içinde (UTC saati) kapanmasına yardımcı oldu.

11 Mayıs'ta ayılar, CoinMarketCap'te 2. sıradaki kripto para birimini kanalın destek hattının altına sürükleyerek tekrar yükseliş trendini kırmaya çalıştı. Ancak, boğalar yine dipleri satın aldılar.

Bu, agresif ayılar tarafından shortların kapanmasına ve agresif boğalar tarafından satın alımın takip edilmesine yol açabilirdi. Bu ETH / USD paritesini 20 günlük EMA'yı yani 196 dolar seviyesini aştı. Düşüş trendi çizgisi sert direnç gösterebilir, ancak bu seviye ölçeklendirilirse, yukarı hareket 227.09 dolarlık çizgiyi tekrar test edebilir.

Tersine, parite düşüş trendi çizgisinden aşağıya dönerse, ayıların fiyatı kanalın altına ve son düşük seviye olan 176.11 dolar seviyesine düşürmek için başka bir girişimde bulunması muhtemel. Başarılı olursa, daha derin bir düzeltme yapılması muhtemel.

En güncel haberleri almak için Telegram kanalımıza, Twitter sayfamıza ve Facebook sayfamıza abone olabilirsin.

BU HABERİ PAYLAŞ