Bitcoin, Ethereum ve diğer üst düzey kripto para birimleri için son birkaç gündür kayalıktı. Dolara karşı aylık yüksek seviyelerden, çoğu dijital varlık % 10 düştü.

Ethereum Kritik Bir Ralli İçin Hazılık Yapıyor

Bitcoin, Ethereum ve diğer üst düzey kripto para birimleri için son birkaç gündür kayalıktı. Dolara karşı aylık yüksek seviyelerden, çoğu dijital varlık % 10 düştü.

Ancak, bazı kripto para birimlerinin Bitcoin'e karşı performansını ölçerken, bazı yatırımlar daha iyi performans gösteriyor. Ethereum, son dokuz gün içinde BTC'ye karşı % 10 toparlandı.

Analistler bunun bir öncü olduğunu ve daha büyük kazançlar için bir performans olduğunu söylüyorlar, ancak yine de daha geniş altcoin pazarında orta ila uzun vadeli düşüş riski var, bu da muhtemelen ETH'yi tehdit edecek.

Analistler, Ethereum'un Bitcoin'e Karşı Toparlanmaya Hazırlandığını Söyledi

Tanınmış bir kripto para birimi tüccarı ve podcaster'ı olan Luke Martin, bu hafta ETHBTC'nin önümüzdeki günlerde daha da artabileceğini önerdi.

 “ETH bugün kilit bir seviyeye yükseliyor. Bu seviyedeki önceki kesintiler, sonraki haftalarda % + 15-20 oranında bir artışa yol açtı. ”

Martin’in ticaret çiftindeki iyimserliği, Placeholder Capital'in ortağı Chris Burniske tarafından yakın zamanda şöyle yazdı:

“Ben de short pozisyonunda ETHBTC olmak istemem.”

Kripto para birimi, temel olarak Winklevoss İkizlerinin - Tyler ve Cameron Winklevoss'un Ethereum'u desteklemek için potansiyel olarak yüz milyonlarca dolar attığı haberiyle de gündem olabilir. İkiz Cameron, son bir röportajda eski Bloomberg gazetecisi Camila Russo'ya şunları söyledi:

“Kesinlikle çok fazla ethereuma sahibiz. Büyükler ve bu önemli bir miktar. Evet, oldukça büyük […] Birkaç yıl önce çok fazla Ethereum almak için birlikte çaba gösterdik. ”

 Bir yatırım olarak ETH'nin temelleri hakkındaki şüphecilik, geçen hafta tüm altcoinlerin düştüğü gerçeğinin “çoğu dijital varlığa sahip olmanın gerekli olmadığını” gösteren Arca şefi Jeff Dorman tarafından tekrarlandı.

En güncel haberleri almak için Telegram kanalımıza, Twitter sayfamıza ve Facebook sayfamıza abone olabilirsin.

BU HABERİ PAYLAŞ