Anthony Di Lorio, bu platformların başarısız olmaları durumunda yine de öğrenme deneyimleri sunacağını söylüyor.

Ethereum Kurucu Ortağı Cardano, Polkadot ve Bir Tane Daha Altcoin İle Dolum Torbaları  Dikkatli Olun

Anthony Di Lorio, bu platformların başarısız olmaları durumunda yine de öğrenme deneyimleri sunacağını söylüyor.
Di Lorio, Ethereum'un hala PoS anahtarının platforma nasıl hizmet edeceğini düşünmesi gerektiğini söyledi.
Ethereum kurucu ortağı Anthony Di Lorio, mevcut Bitcoin (BTC) ve Ethereum (ETH) yatırımına ek olarak Cosmos (ATOM), Polkadot (DOT) ve Cardano'ya (ADA) yatırım yapmayı düşündüğünü söyledi. Di Lorio, 28 Eylül Çarşamba günü Kitco News ile yaptığı bir röportajda bunu açıkladı. Projelerde yer alan insanlar nedeniyle bu üç akıllı sözleşme altcoine yatırım yaptığını söyledi.

“Polkadot ve Cosmos beni her zaman heyecanlandırıyor, Cardano da beni çok heyecanlandıran bir proje.” Di Lorio, potansiyel sınırlamalarını veya sorunlarını görmüş olmasına rağmen “sadece görmek için” satın almaya devam ettiğini belirtti. Ayrıca, herhangi biri üzerinde çalışan yakın çevrede olmadığı için bu projelerdeki olası ölümcül kusurları belirlemek için gereken zamanı ayırmanın zor olduğunu söyledi.

Bununla birlikte, Polkadot gibi projeler Gavin Wood nedeniyle ilgisini çekerken, Ethereum kurucu ortağı Charles Hoskinson, Cardano ile ilgilenmesinin nedenidir. Ethereum kurucu ortağı, bu projeler için planlarını tam olarak anlamasa bile bu projelerin arkasındaki insanları tanıdığını söyledi.

Ancak, gerçek dünyadaki sorunlara çözümler bulduklarından emin. Kitco News, Di Lorio'ya bu platformlar başarısız olursa ne olacağını sorduğunda, deneyimlerden yalnızca değerli bilgiler edineceğini söyledi. "Bu teknolojiler başarılı olsun ya da olmasın, inanılmaz öğrenme içgörüleri sunuyorlar. Başarısız olurlarsa, benim için en iyisi bu başarısız projelerden ne gibi dersler çıkardığımı kendime sormaktır.” Ancak, başarısız olsa bile, bu projelerin gerçek hayattaki sorunları çözmek için cesur hamleler olduğunu kaydetti.

Ethereum'un PoS Anahtarıyla İlgili Endişeler

Geçen ay birleştirmeyi tamamladıktan sonra Di Lorio, Ethereum ekibinin hala bir hisse kanıtı (PoS) mekanizmasına geçişin ağı nasıl etkileyeceğini düşünmesi gerektiğini söyledi. PoS mekanizmasıyla ilişkili merkezileşme risklerinden en çok endişe duyduğunu da sözlerine ekledi. "Emin değilim ama kaynaklar, ağda gerçekleşen tüm işlemlerin yaklaşık yüzde 50'sini doğrulayan yalnızca iki adres olduğunu söylüyor."

Di Lorio ayrıca, bir sürü doğrulama ile mücadele eden borsalar gibi varlıklarla ilgilendiğini söyledi. Ona göre, PoS sistemi mükemmel değil ve hatta Ethereum'un asla dikkate almadığı sorunlar olabilir ve bu tür durumlar daha büyük risklerle sonuçlanabilir. Bununla birlikte, Ethereum'un PoS anahtarının doğru karar olup olmadığını zamanın göstereceğini söyledi.

İşte o zaman PoS mekanizmasının iş kanıtından daha iyi olduğu veya durumun tam tersi olduğu sonucuna varabiliriz. Ethereum'un bir PoS mekanizmasına geçişi, tarihindeki tarihi anlardan biri olsa da, ağda daha fazla sansür olup olmayacağına dair endişeler vardı. Labrys CEO'su Lachlan Feeney geçtiğimiz günlerde doğrulayıcıların, flashbot yazılımlarını çalıştırdıkları için Ethereum'un sansürünü artırabileceğini açıkladı.

En güncel haberleri almak için Telegram kanalımıza, Twitter sayfamıza ve Facebook sayfamıza abone olabilirsin.

BU HABERİ PAYLAŞ