Ethereum Kurucularından Lubin: Bekleyin ve Görün

Ethereum'un kurucuları bile, dünyanın teknoloji devlerinin kripto paralar ile hangi etkileşimi planladığını bilmesi zor. Quartz'ın What Happens Next film serisinin lansmanında geçen haftada yaptığı konuşmada, geliştirici ve ConsenSys kurucu ortağı Joseph Lubin, Amazon, Google ve Apple dışında teknolojiyle büyük bir ilişki olduğuna dair kesin işaretlerin olmadığını söyledi.

"Apple büyük oranda çirkin ve habersiz görünüyor. Google yatırımlar yapıyor ancak faaliyetlerinin devam ettiği açık değil "dedi. "Amazon, o kadar çok şey görmedik, bakalım neler olacak."

Lubin, yorumları Amazon'tan beklenen konferans görüşmesinin bir kez daha sonuca varamaması gibi bir durumun ortaya çıktığı sırada aynı hafta yaptı. Bitcoin entegrasyonundan bahsedilmedi, bu Bitcoin entegrasyonu, günler öncesinde ve hatta birkaç hafta önce kripto paralar ekosisteminin içinde ve dışında bir çok gelişmeye sebebiyet verebilirdi.

Blockchain, her zaman olduğu gibi gelecek vaat ediyor Lubin, Amazon'un yıkıcı bir rakibin can kaybını görme eğiliminde olduğunu söyledi.

"Yerelleşmiş bir Amazon'ı kesinlikle hayal edebiliyorum" diye devam etti.

Aynı röportajda, kripto paraların değerinin bir "balon" olduğu konseptine nadiren olumlu bir bakış açısı getirdi ve sadece başlangıç aşamasında olduğunu ve daha büyük, daha iyi baloncukların geleceğini umduğunu belirtti.

"Tabi ki bir balon. Umarım bir dizi daha büyük balonlarda gelir. Bu kabarcıklar dikkat çekiyor, ekosisteme değer katıyor. " dedi.

En güncel haberleri almak için Telegram kanalımıza, Twitter sayfamıza ve Facebook sayfamıza abone olabilirsin.

BU HABERİ PAYLAŞ