Ethereum merkezsiz borsa aylık hacimleri tüm zamanların en yüksek seviyesine ulaştığı açıklandı. Ethereum analiz sitesi Dune Analytics'ten elde edilen verilere göre, Ethereum'daki merkezi olmayan borsalar (DEX) aylık en yüksek işlem hacmini kaydetti.

Ethereum merkezsiz borsa aylık hacimleri tüm zamanların en yüksek seviyesine ulaştığı açıklandı.

Ethereum analiz sitesi Dune Analytics'ten elde edilen verilere göre, Ethereum'daki merkezi olmayan borsalar (DEX) aylık en yüksek işlem hacmini kaydetti.

Şubat 2020'de Merkezi olmayan borsalar DEX'ler, önceki aya göre % 62 artışla 372 milyon doların üzerinde işlem hacmi kaydetti. Şubat ayı hacmi, Temmuz 2019'da bir önceki tüm zamanların en yüksek seviyesi olan 358 milyon dolar seviyesine ulaştı.


Daha önceden de ifade edildiği üzere, 2019'da Ethereum tabanlı merkezi olmayan borsalarda 2,3 milyar dolardan fazla işlem hacmi kaydedildi.

 İşlem hacimlerindeki bu artış aynı zamanda merkezi olmayan borsaların gelişimine yönelik olarak bir fikir veriyor. Bu artışlar aynı zamanda kripto para topluluğun da bu borsalara yöneliminin bir işareti olarak ele alınabilir.

En güncel haberleri almak için Telegram kanalımıza, Twitter sayfamıza ve Facebook sayfamıza abone olabilirsin.

BU HABERİ PAYLAŞ