Ethereum ve onu destekleyen blok zincir teknolojisi sayesinde yeni bir çevrimiçi poker çağı mümkün.

Ethereum ve onu destekleyen blok zincir teknolojisi sayesinde yeni bir çevrimiçi poker çağı mümkün. Kripto para birimlerinin finans dünyasında ortaya çıkmasından bu yana herkes kendine has özelliklerini nasıl kullanacağını çözmeye çalışıyor. Bu sanal para birimlerinin gizliliği, rahatlığı ve hızı, onları birçok amaç için kullanılabilecekleri çevrimiçi poker için ideal kılar.

edebileceğiniz gibi, bir Ethereum poker sitesinde ve kumarhanelerde para yatırma ve çekme işlemleri fiat para yerine ETH ile yapılacaktır.

Açık olmak gerekirse, bunun sonucunda oyun veya kurallarla ilgili hiçbir şey değişmez. Bu küçük değişikliğin yanı sıra, Ethereum kabul eden bir çevrimiçi poker sitesi, fiat platformlarının basitçe eşleşemeyeceği çok çeşitli avantajlar sunar.Bu yazıda Ethereum'un neden çevrimiçi poker için en güçlü kripto para birimlerinden biri olarak kabul edildiğine bir göz atalım.

Ethereum Çevrimiçi Pokeri Nasıl Geliştirir?

Örneğin Ethereum, merkezi bir yetkisi olmayan bir kripto para birimidir. Ethereum ademi merkeziyetçi olduğundan, düzenleme eksikliği büyük bir artı. Ethereum, Bitcoin gibi iyi bilinen kripto para birimlerinin aksine, dijital bir kripto paradan daha fazlasıdır. Aynı zamanda çok çeşitli kullanışlı özellikler içerir. Ethereum platformunun, merkezi olmayan platformların en büyüğü ve en köklüsü olduğunu söylemek doğru olur.

Ethereum, akıllı sözleşmeleri ve ETF tokenini kullanan uygulamaları desteklemek için oluşturulduğundan, özellikle bu amaç için tasarlanmıştır. Token ile her türden akıllı sözleşmeler ve merkezi olmayan uygulamalar oluşturulabilir. Adem-i merkeziyetçilik ve blok zinciri teknolojisi, Ethereum'u bir ödeme yöntemi olarak kabul eden çevrimiçi poker mekanları için çeşitli avantajlar sağlar.

Ethereum Çevrimiçi Poker Sitelerinin Avantajları

Ethereum ve onu destekleyen blok zincir teknolojisi sayesinde yeni bir çevrimiçi poker çağı mümkün. 2021'deki en iyi Ethereum kumarhanelerinden herhangi birinde oynadığınızda, neyin elde edilebileceği hakkında bir fikir edinebilirsiniz.

Aşağıdakiler Nedenlerden Birkaçıdır:

Ademi Merkeziyetçilik

Ayrıca, Ethereum, merkezi olmayan işlem işleme için bir temel görevi görür. Çoğunlukla, bu, yukarıda bahsedilen tüm sorunları, yüksüz ve güvenilir işlemlerle ortadan kaldıran bir P2P mimarisi oluşturur.

Aksine, çevrimiçi poker sektörü merkezi oyun sitelerinin hakimiyetindedir. Operatörler, Ethereum ve blok zinciri işlevselliğini birleştiren DeFi fikrini kullanarak alternatif bahis siteleri oluşturabilir.Böylece artık poker oynamak için uzun KYC sürecinden geçmeniz gerekmeyecek!Oyuncular, tüm oyun deneyimi için sağladığı çok sayıda avantaj nedeniyle bu tür çevrimiçi pokere giderek daha fazla ilgi duyuyorlar. DeFi poker siteleri, aşırı düzenlemedeki azalma nedeniyle uzun vadede oyuncular için daha iyi olabilir.

Anonimliği Koruma

Blockchain işlemleri, oyuncu gizliliği sağlayarak Ethereum pokerini daha çekici hale getirir. Bankalar gibi üçüncü şahıslar, poker sitesi işlemleriniz hakkında hiçbir bilgiye erişemezler.Fiat para birimiyle uğraşırken durum böyle değil çünkü her ödeme banka ekstrenizde görünüyor. Ethereum kullanarak ödeme yaptığınızda, tüm işlemleriniz herkesin erişebileceği bir deftere kaydedilir.Bunlar ise anonim alfanümerik olacaktır. Başka bir deyişle, kişisel bilgileriniz ve sitede yaptığınız tüm ödemeler tamamen gizli olacaktır.

Kimlik doğrulama gerektirmeyerek, katılımcılar coğrafi kısıtlamalardan kurtulabilirler. Çevrimiçi poker sektörü söz konusu olduğunda, birçok ülke, oyuncuların katılmasını engelleyen son derece ciddi kısıtlamalara sahiptir. Oyuncular, merkezi olmayan sistemler sayesinde anonim olarak çevrimiçi poker oyunlarına katılabilirler.

Doğrulanabilir İşlemler

Mevcut çevrimiçi poker sisteminde, en büyük dezavantajlardan biri güvenilirlik eksikliğidir. Normalde, bir poker web sitesindeki oyuncular, doğruluğunu doğrulamak için başka bir yöntem olmadığından operatörler tarafından sağlanan bilgilere güvenmelidir. Bu durumda, blok zinciri teknolojisinin kullanımı en güvenilir seçenek olabilir. Blockchain işlemlerinin değişmez olmasına rağmen, yine de doğrulanabilirler. Nitekim, birkaç çevrimiçi kumarhane zaten 'Kanıtlanabilir Adalet' işlevini kullanıyor.

Çevrimiçi poker etkinliklerinin tamamen adil olduğundan emin olmak için Provably Fair teknolojisini kullanabilirsiniz. Bu teknikle, her oyun, bir poker elinin sonucunu doğrulamak için kullanılabilecek benzersiz bir hash'e sahip olacaktır.

Oyuncuların poker sitesinin tamamen tarafsız olduğundan emin olmaları için bu kripto karmaları herhangi bir üçüncü taraf platformunda kontrol edilebilir.

Daha Hızlı ve Daha Ucuz İşlemler

Çoğunlukla, merkezi poker dünyasında işlemler, bir bankadan onay ve onay aldıktan sonra işlenir. Bu kısıtlama, daha önce de belirtildiği gibi, işlemlerinizin yürütülmesinde gecikmeye neden olabilir.Bu platformlar ayrıca para çekme işlemini durdurma yetkisine de sahiptir. s, oynatıcı tarafından kimlik bilgilerinin yüklenmesi gibi belirli koşullar karşılanmadıkça.

Buna karşılık, blok zinciri tabanlı bir Ethereum kumarhaneleri ve poker siteleri, hızlı, ucuz ve zahmetsiz işlemlere olanak tanır. Bu platformlarda web sitelerini tarayacak merkezi bir varlık olmayacak.Akıllı sözleşmelerin öngördüğü uygun koşullar sağlandığında, fonlarınız hemen verilecektir.

Merkezi departmanlara yapılan ödeme başvuruları, bunun uygulanması halinde daha az zaman ve emek alacaktır. DeFi poker platformlarının tamamen otomatik doğası nedeniyle, kazancınızı dakikalar içinde almayı bekleyebilirsiniz.

Bitcoin için Yükselen Rekabet

Doğru, Bitcoin şu anda en yaygın kullanılan ve en değerli kripto para birimidir. Ancak bu algı yavaş yavaş değişiyor. Ethereum'un kullanım durumları büyüdü ve sonuç olarak kripto pazarının en değerli dijital para birimlerinden biri haline geldi.

Ve Bitcoin'den farklı olarak, Eth'in kaç tane madeni paranın oluşturulabileceği veya dağıtılabileceği konusunda bir sınırı yoktur. Sonuç olarak, güvenilir bir ekonomik kaynak olarak Bitcoin'e daha iyi bir alternatif olabilir.

 Son Olarak

Açık olmak gerekirse, Ethereum, çevrimiçi pokerdeki mevcut sorunlara en iyi çözüm olabilir, ancak bu, dijital tokenin kolay bir zaman geçireceği anlamına gelmez. Sayısız avantajına rağmen, çevrimiçi poker siteleri ve oyuncular henüz kripto para birimini tam olarak kabul etmediler. Yeni bir teknoloji olarak, günlük hayatımızda henüz yaygın olarak kullanılmamaktadır.

Gerçek şu ki, birçok deneyimli poker oyuncusu hala buna karşı temkinli. Sonuç olarak, insanlar aynı zamanda güvenli ve emniyetli olan en iyi poker oyunlarına kolay erişim istiyorlar. Bu durumda Ethereum en iyi seçenek olabilir.

En güncel haberleri almak için Telegram kanalımıza, Twitter sayfamıza ve Facebook sayfamıza abone olabilirsin.

BU HABERİ PAYLAŞ