İkinci büyük kripto para biriminin yakında kırılması bekleniyor, bu arada Anthony Pompliano, Bitcoin’den farklı olarak Ethereum'un para olduğuna inanmanın bir hata olduğunu söylüyor.

İkinci büyük kripto para biriminin yakında kırılması bekleniyor, bu arada Anthony Pompliano, Bitcoin’den farklı olarak Ethereum'un para olduğuna inanmanın bir hata olduğunu söylüyor.

İkinci en değerli kripto para birimi Ethereum, 24 Şubat'taki 274 $ seviyesinden düştükten sonra son zamanlarda fazla ilerleme kaydetmedi. O zamandan beri ETH 216 ve 230 dolar arasında dalgalanıyor.

Ancak şimdi durum değişebilir.

"ETH Yakında Dağılacak"

Kripto tüccarı ve ElevateUX kurucu ortağı 'Posty' ETH fiyatının yakında çıkmasını beklediğini söyledi. Diğer tüccarların çoğunluğu şu anda Bitcoin'e odaklanıyor gibi görünüyor.


Twitter adı 'George' olan başka bir tüccar da benzer bir sonuç sunuyor.


Pomp, Ethereum'un para olmadığını söylüyor

2 Mart'ta Bitcoin, Morgan Creek Digital'den Anthony Pompliano, günlük “off the cahin” bülteninde Ethereum'u yumrukladı. İçinde Pomp, 'ETH'nin para olduğu fikri temelde kusurludur' dedi.

Ancak bundan önce Pomp, tüm blockchain takımlarının başarılı olmasını istediğini açıkça belirtti ve genel olarak herhangi bir yenilikçi deneyi teşvik etmelisiniz. Yine de, belki de, her zaman olumlu sonuca inanmıyorsunuz, diye ekliyor.

VanEck dijital varlık direktörü Gabor Gurbacs, Twitter sayfasında Pomp'a atıfta bulundu ve Pompliano'nun Ethereum'un bir para türü olmasını engelleyen şeyler olduğuna inandığını özetledi.

Topluluğun katılımı

Kripto YouTuber Brad Laurie, Pompliano'yu Ethereum'a yönelik bu saldırı için eleştirdi, kısa bir video yayınlayarak blockchain eğitimcisi ve öncüsü, Andreas Antonopoulos'a atıfta bulundu. İçinde, DLT eğitimcisi Ethereum'u neden sevdiğini açıklıyor.

 Bu arada, ünlü kripto komünite üyesi Udi Wertheimer, Pompliano'yu savunmak için ayağa kalktı ve Pomp'ın açık bir zihni olduğunu ve konuya derinlemesine girdikten sonra bu sonuçlara ulaştığını söyledi.

En güncel haberleri almak için Telegram kanalımıza, Twitter sayfamıza ve Facebook sayfamıza abone olabilirsin.

BU HABERİ PAYLAŞ