İkinci en büyük kripto para birimi olan Ethereum daha yüksek kazançlar için bastırıyor. Ay boyunca birikim paterni güçlü olmuştur,

Ethereum Sonunda Bu Seviyenin Üzerine Çıkabilir mi?

İkinci en büyük kripto para birimi olan Ethereum daha yüksek kazançlar için bastırıyor. Ay boyunca birikim paterni güçlü olmuştur, bu da ekosistem Ethereum 2.0'ın piyasaya sürülmesine yaklaşırken yatırımcıların yakın gelecekte bir fiyat artışı beklediğini göstermektedir.

Ethereum, kazadan bu yana sürekli bir yükseliş trendi izliyor. Bitcoin’in planlanan yarılanmasından hemen önce 10 Mayıs'ta bir dalış yapıldı. Çok sayıda geri çekilmeye rağmen, yukarı yönlü momentum güçlü olmuştur ve kripto para yakında başka bir ralli görebilir. Pozitif momentum, günlük hareketli ortalamaların yerleştirilmesiyle de gösterilmiştir.

50 DMA [Pembe], Mayıs ayının ikinci haftasında 200 DMA [Mor] ile golden cross geçirdi. O zamandan beri gösterge yükseliyor, bu da potansiyel bir yükselişin göstergesi. Ayrıca, her iki hareketli ortalama da ETH fiyat mumlarının oldukça altında kaldı. Geçen hafta Nisan ayından bu yana devam eden bir trend.

Boğalar ayıları güçlendirirken, başka bir ralli koini 262.2 dolardan hemen direncine kadar tırmanmak için koini fırlatabilir. Bu eğilim devam ederse, ETH 286.2 $ 'dan başka bir hedef noktaya da ulaşabilir. Kripto para, iki hareketli ortalama tarafından 206 $ ve 169.9 $ seviyesinde önemli bir destek buldu.

Kripto varlıkların geri kalanı gibi Ethetreum da Bitcoin'in fiyat hareketlerini yakından takip etti. Coin Metrics'ten elde edilen verilere göre, BTC-ETH'nin korelasyon katsayısı, yazı yazılırken 0.88 idi. Bu devam ederse ve Bitcoin başka bir ralli çekmeyi başarırsa, ETH de daha yüksek ihlal önemli seviyelere tırmanabilir.

ETH 262.2 $ ve 286.2 $ hedef noktalarını etkilediği için hareketli ortalamalar ve MACD göstergesi potansiyel bir yukarı yönlü kırılma ile desteklendi.

En güncel haberleri almak için Telegram kanalımıza, Twitter sayfamıza ve Facebook sayfamıza abone olabilirsin.

BU HABERİ PAYLAŞ