VR oyunu Sandbox'ın arkasındaki firma olan TSB Games, ikinci katman ölçeklendirme çözümü Matic ile ortaklık kurduğunu açıkladı.

Ethereum Tabanlı Oyun Kullanıcı Deneyimini Matic Scaling Solution İle Geliştiriyor

VR oyunu Sandbox'ın arkasındaki firma olan TSB Games, ikinci katman ölçeklendirme çözümü Matic ile ortaklık kurduğunu açıkladı.

19 Mart tarihli bir duyuruya göre Matic, merkezi olmayan uygulamanın (DApp) daha hızlı işlemler gerçekleştirmesine ve daha iyi bir kullanıcı deneyimi yaratmasına izin verecek. Ortaklık aynı zamanda platformda merkezi olmayan işlemleri daha iyi kolaylaştırmayı amaçlıyor.

Ortaklığın bir parçası olarak Matic, Sandobox’ın, misli olmayan tokenlarla (NFT'ler) temsil edilen sanal LAND satışının ikinci turuna da katıldı. Matic tarafından bahis altına alınan arazi, proje topluluğunu NFT'lere ve DApp'lere tanıtmak için kullanılacak. Duyuru şu şekilde:

“Bu, topluluklarımızın projelerinin başka bir yönünü tanıması ve özel LAND'larında buluşması için bir fırsat olacaktır.”

Sandbox, kullanıcılarının sınırlı bir sanal arazi kaynağı satın almalarına izin veren blockchain tabanlı bir VR projesinin en son örneğidir. Ethereum tabanlı VR dünyası Decentraland kullanıcıları dijital arazide 1 milyon doların üzerinde para harcadı.


En güncel haberleri almak için Telegram kanalımıza, Twitter sayfamıza ve Facebook sayfamıza abone olabilirsin.

BU HABERİ PAYLAŞ