Nike’ın en son kripto dostu ortaklığı, alışveriş yapanlara kripto para biriminde% 3'e kadar ve çevrimiçi alışveriş yapmak için% 9'a kadar nakit ödül veriyor.

Ethereum Token, Perakende Dev Nike için Kripto Para İadesi Ödüllerine Güç Veriyor

Nike’ın en son kripto dostu ortaklığı, alışveriş yapanlara kripto para biriminde% 3'e kadar ve çevrimiçi alışveriş yapmak için% 9'a kadar nakit ödül veriyor.

Ayakkabı ve hazır giyim devi, kullanıcıların hem fiat hem de kriptoyu aynı kullanıcı arayüzünden yönetmesini sağlayan bir finans uygulaması olan Londra merkezli Plutus ile işbirliği yapıyor.

Nike ile olan ortaklık ortaklığı sayesinde, Plutus markalı Visa kartlarıyla Nike ürünlerini satın almak için euro ve İngiliz sterlini harcayan Plutus kullanıcıları, Ethereum tabanlı bir sadakat jetonu olan Pluton (PLU) kazanacak.

Jeton çeşitli işlevler için kullanılabilir.

Ek fiat kart bakiyesine dönüştürün
Plutus Premium hizmetleri için kullanın
Merkezi olmayan borsada ücretsiz değişim
Jetonları cüzdanlar arasında aktarın

Plutus'taki ekip, normal banka kartı müşterilerini jetonlarla ödüllendirmenin yanlışlıkla onları kripto ekosistemine tanıtacağını söylüyor.

“Milyonlarca meraklıya kripto varlıklarını kullanmalarını ve mevcut Visa altyapısını kullanarak dünya çapında 400 milyondan fazla tüccara harcama yapmalarını sağlıyoruz.”

Plutus ayrıca Airbnb, Skycanner, Lenovo, Vodafone, Radisson, Logitech ve Amazon gibi büyük markaların bir listesiyle ortak olduklarını bildirdi.

Plutus ortaklığı, ayakkabı perakendecisi yılı için kriptosferin içine bir genişlemedir. Geçen yıl Nike, kullanıcıların BTC kullanarak çevrimiçi alışveriş yaptıklarında Bitcoin kazanmalarını sağlayan kripto alışveriş uygulaması Lolli ile ortaklık kurdu.

En güncel haberleri almak için Telegram kanalımıza, Twitter sayfamıza ve Facebook sayfamıza abone olabilirsin.

BU HABERİ PAYLAŞ