En büyük altcoin olan Ethereum, birkaç gün önce küçük bir geri çekilmeden sonra işaretin altına düştükten sonra 200 $ 'ın üzerine çıkmıştı. ETH, 2020 yılının ilk çeyreğinde, yıllık en yüksek seviyeden bu yana % 25 düştüğü için yükseliş davası açtı.

Ethereum’un Fiyatı İyimserlik Gösteriyor - Bu Seviyeleri Hedefleyen Yükselen Eğilim Oyunda Olabilir

En büyük altcoin olan Ethereum, birkaç gün önce küçük bir geri çekilmeden sonra işaretin altına düştükten sonra 200 $ 'ın üzerine çıkmıştı. ETH, 2020 yılının ilk çeyreğinde, yıllık en yüksek seviyeden bu yana % 25 düştüğü için yükseliş davası açtı.

Ethereum’un fiyatı, yükselen bir kanal paterninin oluşmasına yol açan tutarlı bir yükseliş trendi izliyor. Bu paternin kopması, düşüş fazına yol açabilir. Ancak, günlük hareketli ortalamaların yerleşiminin anlatacağı farklı bir hikaye vardı.

Günlük 50 hareketli ortalama [Pembe] 14 Mayıs'ta 200 günlük hareketli ortalama [Mor] ile golden cross oluşturdu. Uzaklaşan hareketli ortalamalar, yakın vadede kripto para için yükseliş eğilimi gösterdi. Buna ek olarak, günlük 100 hareketli ortalama [Turuncu] da küçük bir düşüşe işaret ederken, 50 yükseldi ve ikisi arasındaki gösterge düştü, bu da potansiyel bir yükseliş geçişinin gerçekleşebileceği anlamına geliyor.

Bir boğa davasının daha da güçlenmesi, piyasadaki tüccarlar arasında olumlu bir satın alma hissi olduğunu gösteren 50 medyan çizginin oldukça üzerinde olan RSI göstergesiydi. MACD göstergeleri de sinyal hattı altına yerleşirken boğalarla hizalandı ve kripto para için yükseliş eğilimi gösterdi.

Boğa durumu:

DMA'ların ve RSI ve MACD göstergelerinin yerleştirilmesiyle desteklenen bir yükseliş patlaması durumunda, ETH 30 Nisan'dan beri görülmeyen bir seviyeye kadar 225 dolara kadar tırmanabilir.

Ayı durumu

Negatif tarafa kopmak kasvetli görünüyor. Ancak, beklenmedik bir düşüş patlaması senaryosunda, kripto para, VPVR göstergesinin büyük ticaret aktivitesini tasvir ettiği 197.1 $, 188.71 $ ve 182 $ seviyelerinde destek bulabilir.

korelasyon:

Tarihsel olarak ETH, Bitcoin'in fiyat hareketini yakından yansıttı. Korelasyon düşmüş olsa da, kral kripto para hala hem dalgalanmaların hem de gerilemelerin olduğu zamanlarda altını sallamayı başardı, yani Bitcoin rallisi Ethereum'u önemli seviyeyi kırmaya ve kazayı takiben silinen kayıplar için kurtarmaya itecek.

Sonuç

Yukarıdaki endeksler, kripto parayı 225 dolarlık direnç seviyesine kadar yükseltebilecek bir yükselişe işaret etti. kripto para için destek noktaları 197.1 dolar, 188.7 dolar ve 182.2 dolardı.

En güncel haberleri almak için Telegram kanalımıza, Twitter sayfamıza ve Facebook sayfamıza abone olabilirsin.

BU HABERİ PAYLAŞ