Kripto para piyasası 25 ve 26 Şubat'taki sert düşüşten kurtuldukça, Vadeli İşlemler piyasasının anlatacak yeni bir hikayesi var.

Kripto para piyasası 25 ve 26 Şubat'taki sert düşüşten kurtuldukça, Vadeli İşlemler piyasasının anlatacak yeni bir hikayesi var. Bir yandan, Bitcoin Vadeli İşlemleri azaltılmış Açık pozisyonlar görürken, diğer yandan Ethereum Vadeli İşlemleri günlük hacmine yeni büyük bir ivme yansıtıyor.

Veri sağlayıcıya göre, Skew, Ethereum Vadeli İşlemleri'nin Birleştirilmiş Günlük Hacmi 17 Mayıs 2019'da tüm zamanların en yüksek seviyesine çok yakın olduğu kaydedildi.

17 Mayıs 2019'daki toplam günlük hacmin 5.45 milyar $ olduğu bildirildi. O zamandan beri, çok sayıda platform gelişirken, 27 Şubat 2020'de belirtilen hacim 5.20 milyar dolardı.


En yüksek hacim Huobi tarafından 1,9 milyar dolar olarak rapor edildi ve bunu 1,3 milyar dolarlık bir hacim kaydeden OKEx takip etti. Bununla birlikte, artan hacme rağmen, Açık pozisyon 25 Şubat'tan bu yana bir düşüş kaydetti. Açık pozisyon 163,8 milyon dolar ile OKEx'in en yüksek seviyesini korurken, BitMEX yazım sırasında 146,6 milyon dolar seviyesinde gerçekleşti.


26 Şubat'taki kayıp döneminde, BitMEX ETHUSD - Coinbase ETH-USD Temeli % 0.7'lik bir artış kaydetti. Bu artış, Ethereum pazarındaki satın alma baskısının göstergesi olabilir. Kripto  para % 3.76 büyüme kaydettiği için Ethereum piyasası iyileşme aşamasında gibi görünüyordu. Yazım sırasında, dünyanın en büyük altcoin fiyatı yukarı doğru 226.16 $ 'a doğru yükselmiş durumda.

 Koinin fiyatı 229 $ 'lık kritik desteğine yakın olduğundan, 229 $' ın altındaki bir düşüşün koinin psikolojik 200 $ işaretinin altına düşmesine neden olabileceği tahmin edilmektedir. Bu, Ethereum'un 2020'de kârının % 30'unu kaybedebileceği anlamına gelebilir. Toplulukta Ethereum'un alt sezonu pazara getirmesini uman birçok kişiye rağmen, Bitcoin ile olan ilişkisi gelecek için bazı şeyleri değiştirebilir.

En güncel haberleri almak için Telegram kanalımıza, Twitter sayfamıza ve Facebook sayfamıza abone olabilirsin.

BU HABERİ PAYLAŞ