Son zamanlarda, özellikle 7 Eylül'deki piyasa çöküşünden sonra, altcoinler Bitcoin'den daha iyi performans gösteriyor.

Son zamanlarda, özellikle 7 Eylül'deki piyasa çöküşünden sonra, altcoinler Bitcoin'den daha iyi performans gösteriyor. Örneğin, dünyanın en büyük kripto para biriminin pazar hakimiyeti de bir darbe aldı ve yazının yazıldığı sırada %41.4'ün biraz üzerine düştü. Aksine, piyasanın karşıt alt gruplarının çoğu hisselerinin yükseldiğini gördü. Bu bulgular bir şey ifade ediyor mu?

BlockchainCentre'a göre bu bir "Altcoin ayı" olabilir. Bu, kripto topluluğunda birçok kişi tarafından tutulan bir inançtır. Sadece taraftarlar tarafından değil, aynı zamanda eski Beyaz Saray çalışanları tarafından da. Daha spesifik olarak, eski bir Beyaz Saray Basın Sekreteri bazı altcoinlere büyük bahis yapıyor.

CNBC ile yaptığı röportajda SkyBridge Capital CEO'su Anthony Scaramucci, Ethereum, Cardano ve Algorand'da yükselişe geçtiğini iddia etti. Sebep – Onların “harika kullanım durumları”.

Eski Beyaz Saray Çalışanına Göre

“Bu alanda pek çok harika şey oluyor… Daha fazla dijital uygulama ortaya çıktıkça, bu altcoinlerin bazıları, Algorand veya Cardano gibi şeyler veya Ethereum gibi şeyler yükselmeye devam edecek çünkü onlar için gerçekten harika kullanım durumları var.”

Bununla birlikte, uzun süredir Bitcoin savunucusu olan Scaramucci, Ethereum'un bir "değer deposu" varlığı olma yolunda olabileceğini de ekledi."Bence Ethereum için çok büyük bir pazar var ve Ethereum'un iyi temelleri olduğunu ve büyüyeceğini tahmin ediyorum," dedi.

Ancak hepsi bu değildi. Aylardır, ETH'nin fiyat performansına rağmen, altcoin'in kurumsal olarak benimsenmemesi konusunda birkaç endişe vardı. Ancak bu, Scaramucci'nin bir soruya şu iddiada bulunarak yanıt vermesiyle yakında değişebilir:

“Gelecekte bir Ethereum fonumuz olabilir mi? Evet, kesinlikle yapabiliriz. Söylediğiniz her şey, değiştirilemez tokenler için doğru ve Ethereum'un etrafındaki teknoloji, onu yapışkan bir kripto para birimi, bir değer deposu ve insanların işlem yapacağı bir şey haline getirecek," dedi.

Cardano, anlaşılır bir şekilde, yöneticinin heyecanlandığı başka bir altcoin. ADA'nın son zamanlarda yeni ATH'lere ulaşması ve ağ, 12'sinde, Alonzo ana ağ yükseltmesini beklerken, bu beklentiler garanti altına alındı.

Bununla birlikte, yöneticinin 17. sıradaki kripto para birimi Algorand (ALGO) konusunda özellikle iyimser göründüğünü belirtmekte fayda var.

Dahası, Spartan Group'tan Jason Choi'ye göre,

"ALGO'nun fiyatı, çılgınlık başladıkça OI'de çarpıcı bir artışla, şimdilik temellerin çok ötesine geçti."

En güncel haberleri almak için Telegram kanalımıza, Twitter sayfamıza ve Facebook sayfamıza abone olabilirsin.

BU HABERİ PAYLAŞ