Bloomberg Intelligence baş stratejisti Mike McGlone, birleşme sonrası etkinin hissedilmesi için çok geç olduğunu düşünmüyor.

Ethereum Yakında Bitcoin

Bloomberg Intelligence baş stratejisti Mike McGlone, birleşme sonrası etkinin hissedilmesi için çok geç olduğunu düşünmüyor.
Eden Network'ün kurucu ortağı ve ürün lideri Caleb Sheridan, merkezileşmenin bir endişe kaynağı olduğuna, ancak çok büyük bir sorun olmadığına inanıyor.
Ethereum, Proof of Work'ten Proof of Stake algoritmasına geçiş yaptıktan sonra kısa süre önce blockchain tarihindeki en büyük güncellemelerden birine girişti. Etkinliği çevreleyen yutturmaca ve beklenen fiyat artışına rağmen, varlık 1200 dolara kadar düştü.

Bloomberg Intelligence baş stratejisti Mike McGlone, birleşme sonrası etkinin hissedilmesi için çok geç olduğunu düşünmüyor. Ona göre, şiddetli küresel ekonomik kriz sırasında birleşmenin yürütülmesi, dijital finansal devrimdeki baskın yeri ile birleştiğinde, ağ için yeni bir temel oluşturuyor.

#Ethereum'un #Bitcoin ve #Stocks'u Öne Çıkarmasını Ne Durdurur? Ethereum'un küresel enerji krizinin ortasında hisse kanıtına başarılı geçişi ve finans ve paranın dijitalleşmesinin merkez üssündeki baskın konumu, kalıcı fiyat artışı için bir temel olabilir.

Ethereum, son 24 saatte yüzde 5,61 oranında yükseldikten sonra şu anda 1,562 dolardan işlem görüyor. McGlone, Vakfın mevcut fiyat bölgesinde şekillenmekte olduğuna inanıyor.

Ethereum, 2018'deki zirvesi sırasında yüzde 14'ün üzerinde küresel likiditeye sahipti. Şu anda, küresel likiditesi yüzde -5'tir. Onun benzetmesine göre, Ethereum genişletilmiş boğa piyasasının bir parçası olarak indirimli işlem görüyor. Aynı zamanda, tüm zamanların en yüksek seviyesinden yüzde 71 aşağıda olmasına rağmen, 2020 ortalamasının yaklaşık dört katı. Bu, bu altcoinin nasıl çalıştığının güçlü bir göstergesidir.

Ethereum Merkezileşme Endişeleriyle Karşı Karşıya

ETH'nin başarısı, muhtemelen Ethereum topluluğu arasında yükseltmenin ardından daha merkezi hale geldiğine dair artan endişeler tarafından engelleniyor. Yakın zamanda, tüm Ethereum doğrulayıcılarının yüzde 63'ünün OFAC ile uyumlu çalıştığı bildirildi. Yükseltmeden önce bir Bitcoin çevirme şansının daha yüksek olduğuna inanılıyor.

Geçen ay itibariyle, Ethereum'da 22,3 milyar dolar stake edildi. İlginç bir şekilde, Ethereum'un yaklaşık yüzde 60'ı Lido Finance, Coinbase, Kraken ve Binance'de tutuluyor. Bu durumda, merkezi platformların zincire eklenecek işlem blokları alma olasılığı daha yüksektir. Eden Network'ün kurucu ortağı ve ürün lideri Caleb Sheridan, merkezileşmenin bir endişe kaynağı olduğuna, ancak çok büyük bir sorun olmadığına inanıyor.

Ağa zararlı olarak algılanan herhangi bir davranışa karşı koymak için daha fazla [ETH] istiflendiğini göreceğimizi hayal ediyorum.

Ona göre, dolaşımda stake edilmeyen yeterli ETH var. Bu, diğer tarafların ağ üzerindeki kontrollerini en aza indirmek için merkezi görevlilere daha fazla para yatırabilecekleri anlamına gelir.

En güncel haberleri almak için Telegram kanalımıza, Twitter sayfamıza ve Facebook sayfamıza abone olabilirsin.

BU HABERİ PAYLAŞ