Ethereum kurucu ortağı THE Protocol (THE) kriptosuna sahip olmak hakkında şaka yaptı ve birkaç gün sonra hayat buldu.

Ethereum Yaratıcısı Vitalik Buterin yeni Shiba Inu Rival İçin Start Veriyor - SHIB Fiyatını Artıracak Mı?

Ethereum kurucu ortağı THE Protocol (THE) kriptosuna sahip olmak hakkında şaka yaptı ve birkaç gün sonra hayat buldu.
Buterin, protokolde yüzde 10 hisseyi alan 100 milyon THE tokeni ile en büyük sahibi oldu.
İlginç bir gelişmeyle, Ethereum kurucusu Vitalik Buterin'in bazı kripto projelerindeki alayı, Shiba Inu'ya rakip yeni bir meme parası doğurdu. Geçen Cuma, Vitalik Buterin, birinin 'THE Protokol' adlı bir proje yaratması gerektiğini söyleyerek şaka yaparken Twitter hesabında rastgele bir düşünce paylaştı.

Bununla ilgili yorum yapan Buterin, etkili kripto topluluğu üyeleri tarafından bir projeye 'THE' atıfta bulunarak bir projeyi mahvetmenin kolay olacağını söyledi. “Birisi 'The Protocol' adında bir proje yapsın ki parası 'Bak falan filan bahsetmiş' diyebilsin. Hemen hemen herkes bir şey söylediğinde,” diye ekledi Buterin.

Sadece birkaç gün sonra, bir ERC20 protokolü olan THE Protokolü (THE) hayata geçti. İlginç bir şekilde, yeni memecoin'in Twitter yöneticileri de Vitalik Buterin'in önerisinden bir ipucu aldı. Kripto analitik firması Nansen, THE Protocol hakkında bazı ilginç bilgiler paylaştı.

Shiba Inu Oyun Kitabından Bir Yaprak Çizme

Kripto analitik firması Nansen'e göre THE Protocol, Shiba Inu oyun kitabından bir yaprak çıkardı. Ayrıca, Vitalik Buterin'e yüzde 10 hisse vermeye karar verdiler ve onu 100 milyon THE jetonuyla en büyük sahibi yaptı. İlginç bir şekilde, kripto para birimi bazı Ethereum yatırımcılarının dikkatini çekmeyi başardı. Nansen'den gelen veriler şunları gösteriyor:

En büyük token sahibi, toplam arzının %10'u olan 100M $THE alan @VitalikButerin'dir. En iyi 50 varlık dışı adres $THE'nin %50,6'sına sahiptir ve çoğu, yayınlanmasından kısa bir süre sonra $THE'sini almıştır. Desantralizedvision.eth, 3 ETH'yi 13.614.311 THE ile sadece 0.00028 $/THE'den takas etti. $THE'de oldukça fazla Akıllı Para etkinliği görüyoruz. Sadece 2 saat önce, “sisterofvitalik” ve hxr.eth, $THE'lerini sattı, ancak hxr.eth hala 2 milyon jetona sahip.

18 Ekim Salı günü lansman sırasında, THE Protocol'ün (THE) fiyatı şaşırtıcı bir şekilde yüzde 1000 arttı. Basın zamanı itibariyle, yüzde 100 daha kazandı ve şu anda 0,03352 dolardan işlem görüyor.

Ayrıca THE kripto para birimi, altı günden daha kısa bir sürede Hotbit ve MEXC Global gibi popüler kripto borsalarına girdi. Çok kısa bir sürede piyasa değeri de 33 milyon dolara ulaştı.

THE Protokolünün piyasaya sürülmesi, kripto topluluğunun bu yıl kripto kışına rağmen heyecan için yeni alanlara uzanabileceğinin bir kanıtıdır.

SHIB Fiyatı Artacak Mı?

Geçen yılki güçlü bir boğa koşusunun ardından, Shiba Inu (SHIB) fiyatı bu yılki kripto kışında önemli ölçüde düştü. Ancak Shiba Inu ekosistemi ilginç gelişmelerden geçiyor. Sonuncusu, Shiba Eternity oyununun 100.000'den fazla indirilen mobil platformlarda piyasaya sürülmesiydi.

Ayrıca, Shiba Inu blok zinciri, Web3 güvenlik lider panosunda ikinci sırayı ve 93'lük bir güven puanını güvence altına aldı. Shiba Inu'nun rakibinin yakın zamanda piyasaya sürülmesi, memecoin için ticaret faaliyetini artırmaya yardımcı olabilir.

En güncel haberleri almak için Telegram kanalımıza, Twitter sayfamıza ve Facebook sayfamıza abone olabilirsin.

BU HABERİ PAYLAŞ