Ethereum kurucu ortağı, kripto topluluğunun zamana ayak uydurması gerektiğini söylüyor.

Ethereum Yaratıcısından Şaşırtan Bitcoin Açıklaması

Ethereum kurucu ortağı, kripto topluluğunun zamana ayak uydurması gerektiğini söylüyor.

Ethereum kurucu ortağı Vitalik Buterin, mevcut finansal krizin Bitcoin'in ortaya çıktığı 2008 Küresel Finansal Krizinden çok farklı olduğunu ve kripto topluluğunun düşüncesini buna göre ayarlaması gerektiğini söyledi.

2 Haziran'da bir Twitter dizisinde yazan Buterin, Bitcoin'in en çok sevilen anlatılarının bazılarının bu sefer ortaya çıkmadığını söyledi.

Salgın ve protestolar

Ethereum (ETH) kurucu ortağı, 2020'nin 2008/2009 yılındaki finansal krizin tekrarı olmadığını söyledi. Aksine, tweet attı ve bu bir “virüs krizi”, “epistemoloji” krizi ve “zorba polisliktir” dedi.

Enflasyonla ilgili Bitcoin anlatısının mevcut durumun önemli bir yönü olduğu fikrine meydan okudu - en azından yaklaşan deflasyon hayaletinden dolayı, “Evet, para yazıcısı hiç durmadan çalışıyor. Ancak bu, olup bitenlerin nispeten küçük bir kısmı ve hatta enflasyon hala aşağı iniyor *.

Buterin, Bitcoin ve kripto para birimlerinin geleneksel varlıklarla ilişkilendirilmediği - başka bir anlatı ekledi. Bu anlatı bir ilk.Kanıt olarak, Mart ayında S&P 500'de yaşanan düşüşün bir grafiğini gösterdi, aynı zamanda Bitcoin ve diğer dijital para birimlerinin değeri % 50'den fazla düştü.

En güncel haberleri almak için Telegram kanalımıza, Twitter sayfamıza ve Facebook sayfamıza abone olabilirsin.

BU HABERİ PAYLAŞ