Ethereum (ETH), yerel bir dipten ayrılırken Bitcoin'i (BTC) takip ediyor ve şimdi ilk destek hedefi ile etkileşime giriyor.

Ethereum (ETH), yerel bir dipten ayrılırken Bitcoin'i (BTC) takip ediyor ve şimdi ilk destek hedefi ile etkileşime giriyor. Bitcoin'de olduğu gibi, son MTF düzeltmesinin tersine çevrildiğini görme şansımız var (Ethereum burada Bitcoin'den daha iyi performans gösterdi). Sonraki günler bu dalgalanmanın arkasında ne kadar kuvvet olduğunu anlamamıza yardımcı olacak.

4 saatlik grafikle başlıyoruz ve konsolidasyondan bir hafta sonra yerel bir taban yapısının boyun çizgisinin üzerindeki ETH kopuşunu görüyoruz. Şimdi RSI'da daha yüksek ve en düşük seviyeler ve histogramın pozitif tarafında tutarlı bir varlık görüyoruz.


İlk direniş bölgesi zaten devreye girdi ve muhtemelen bu bacağın bölgenin bittiği yerde 245 dolara kadar devam etmesini bekleyebiliriz.

Günlük olarak, ana çekim bölgesinin yaklaşık 239 $ 'da oturduğunu görüyoruz. Bugün ETH'yi bu seviyenin üzerinde görmekte ve tutmaktayız. Çünkü ETH'nin geri dönmesini ve daha büyük düşüş trendini sürdürmesini gerçekten engelleyen hiçbir şey yoktur.


Ancak göstergeler iyi görünüyor. 55 EMA bir hafta boyunca sert bir şekilde savundu ve histogram yükselişte genişliyor.

ETH / Bitcoin şeması olan boğa davasını desteklemenin başka bir nedeni daha var. 4 saatlik grafikte, yan yana konsolidasyonun da yukarı doğru kırıldığını görüyoruz. Bu ekstra güç, Bitcoin'in kendi fiyatı ile yakından bağlantılı olan ETH / Dolar hareketlerini itecek.


Hala erken aşamalarda ve sadece bir LTF bacağımız olabilir. Bununla birlikte, daha büyük bahisler yukarı yönde daha büyük bir trend değişikliği söz konusu.

En güncel haberleri almak için Telegram kanalımıza, Twitter sayfamıza ve Facebook sayfamıza abone olabilirsin.

BU HABERİ PAYLAŞ