Charles Hoskinson, Cardano'ya taşınmadan önce kurucu ortağı olduğu bir proje olan Ethereum'a gölge düşürdü.

Ethereum: Zengin ve Korku Filmi İçin Hotel California – Charles Hoskinson

Charles Hoskinson, Cardano'ya taşınmadan önce kurucu ortağı olduğu bir proje olan Ethereum'a gölge düşürdü. Mevwatch.info'dan alınan verilere göre, son 30 gün içinde Ethereum blok zincirine eklenen tüm blokların yüzde 62'si OFAC uyumluluğunu zorunlu kıldı.
Cardano blok zincirinin kurucusu Charles Hoskinson, bir korku filmine benzeterek Ethereum blok zincirine dikenler koymaya devam etti.

Hoskinson, Birleşmeden bu yana Ethereum blok zinciri tarafından üretilen ve ABD Hazine Ofisi Yabancı Varlıklar Kontrol Ofisi (OFAC) ile uyumlu olan blok sayısını gösteren bir grafiğe yanıt olarak, Ethereum'un artık hem Hotel California hem de Shining ile karşılaştırılabilir olduğunu belirtti.

The Shining, 1980 yılında bir Stephen King romanından uyarlanan popüler bir korku filmidir. Film, tutarlı bir boyun eğdirme ve Amerikan emperyalizmini odak noktası haline getirme temalarına sahip olarak yorumlandı.
Hoskinson, pop kültürü referansını, Ethereum blok zincirinin OFAC tavsiyelerine dayalı sansür işlemlerine bağlı kalmasıyla, ABD hükümetinin ağı kimin kullanacağına karar vermesi gerçeğinden kaynaklandığını açıklıyor.

En güncel haberleri almak için Telegram kanalımıza, Twitter sayfamıza ve Facebook sayfamıza abone olabilirsin.

BU HABERİ PAYLAŞ