Mevcut ETH yakma hızında, Ethereum ekosistemi yılda negatif yüzde 2,2'lik bir arz artışının tadını çıkaracak.

Mevcut ETH yakma hızında, Ethereum ekosistemi yılda negatif yüzde 2,2'lik bir arz artışının tadını çıkaracak. Toplam yanmış arza en çok OpenSea, ETH işlemleri ve Uniswap katkıda bulundu.

Ethereum'un fiyatı son 24 saat içinde yüzde 5,2'nin üzerine çıktı. Crypto YouTuber ve piyasa analisti Lark Davis, ETH için en iyi günlerin yakında olduğunu söylüyor. Ethereum ekosistemi, Proof of Stake çağını başlatmak için The Merge'e hazırlanıyor. Ölçeklenebilirlik, yüksek işlem ücretleri ve düşük aktarım hızı geçmişte kalacak.

Ethereum Ağ Geliştirme Güncellemeleri

Ethereum ağı, PoS'a sorunsuz bir geçiş sağlamak için birkaç test ağı üstlendi. Dikkate değer test ağları arasında Kintsugi ve Fırın bulunmaktadır. Gerçekten de The Merge, blockchain endüstrisinde önemli bir olaydır. Davis, etkisinin üçlü Bitcoin yarılanmasına eşdeğer olduğunu kaydetti. Özellikle, Eth ihracının Birleştirmeden sonra üç ay içinde önemli ölçüde düşmesi bekleniyor.

Ultrason.money'e göre, bir yıldan kısa bir sürede 2.026.807.01 birim ETH yakıldı. Şu anda her dakika yaklaşık 5,99 ETH yakılıyor. Mevcut Eth yakma hızında, Ethereum ekosistemi yılda yüzde 2,2'lik bir arz artışının tadını çıkaracak. OpenSea, ETH işlemi ve Uniswap, şimdiye kadar yakılan toplam Eth'e en fazla katkıda bulunanlar.

Ethereum geliştiricileri, akıllı sözleşme yetenekleri konusunda zirvede kalmasını sağlamak için gece gündüz çalışıyor. Dahası, akıllı sözleşme pazarında rekabet, hızlı ve güçlü bir şekilde yükselen 'Eth katilleri' ile gerçek.

“Önümüzdeki ay boyunca uygulamaları tamamlamayı, birden fazla kısa ömürlü devnet çalıştırmayı ve uygulama, altyapı ve araç sağlayıcılarından geri bildirim toplamayı umuyoruz. AllCoreDevs tarafından yapılan bir gönderide, diğer her şey (Şangay, yürütme özellikleri, Protokol Loncası) da arka planda ilerlemeye devam etmeli ”dedi.

ETH Fiyat Hareketi

ETH fiyatı, son iki haftalık ralliden sonra son 45 gündeki en yüksek seviyesini kaydetti. Varlık, son yedi gün içinde yaklaşık yüzde 16,1 değer kazandıktan sonra 3.328 dolar civarında el değiştiriyor.

Piyasa değerine göre en değerli ikinci dijital varlık olan ETH, daha fazla kurumsal yatırımcının dikkatini çekmeye hazırlanıyor. Daha fazla para gelmesi ve daha fazla gelişme, yalnızca gelecekte daha fazla yükseliş anlamına gelir.

CoinGecko tarafından sağlanan piyasa analitiğine göre, ETH'nin yaklaşık 400 milyar dolarlık bir piyasa değeri var. Ek olarak, varlık ortalama 14,7 milyar dolarlık işlem hacmi kaydetti. Karşılaştırma amacıyla, Bitcoin'in yaklaşık 892 milyar dolarlık bir piyasa değeri var ve 24 saatlik ortalama işlem hacmi 27.2 milyar dolar civarında.

Özellikle, tüm kripto piyasası bugün yükselişte ve toplam piyasa değeri yaklaşık 2,21 trilyon dolar.

En güncel haberleri almak için Telegram kanalımıza, Twitter sayfamıza ve Facebook sayfamıza abone olabilirsin.

BU HABERİ PAYLAŞ