Bugün, Ethereum Vakfı'ndan(ETH) Vitalik Buterin, Bitcoin Cash (BCH) madencileri vergi girişimi için ikinci finansman teklifini yeniden tweetledi.

Ethereum

Bugün, Ethereum Vakfı'ndan(ETH) Vitalik Buterin, Bitcoin Cash (BCH) madencileri vergi girişimi için ikinci finansman teklifini yeniden tweetledi. Brad Mills, bunun samimi bir dayanışma eylemi olmadığını varsayıyor.

Yeni 'Bitcoin'i Zayıflatma Taktiği'

Mills, Vitalik'in 'Bitcoin (BTC) markasını zayıflatmak' için Bitcoin Cash girişimlerini teşvik ettiğini öne sürüyor. Habere göre, tüm Bitcoin Cash anlatısı ve onun 'gerçek Bitcoin' doğası en başından hileli olmuştur.

Ayrıca, bu destek, Ethereum protokolünün ilk sürümü olan Ethereum Classic'i (ETC) destekleyen Bitcoin tutkunlarından intikam alabilir. Mills, bu stratejinin Vitalik Buterin tarafından rakiplerini zayıflatarak Ethereum'u desteklemek için kullanıldığı sonucuna varıyor.

Vitalik Buterin: Bitcoin Cash, Bitcoin değil

Vitalik Buterin bu suçlamaları reddetti ve Bitcoin Cash'in Bitcoin olduğunu düşünmediğini açıkladı. Ayrıca, yeni teklifinin tanıtımı, hem Bitcoin (BTC) hem de Bitcoin Cash (BCH) ekosistemleri için öneminden kaynaklanmaktadır.

BCH'ye göre, madencilik vergilendirmesinin anlatısını 'çekirdek karşıtı' söyleminden kendi kurumsal kimliğine değiştirme girişimi olabileceğini varsayıyor.

En güncel haberleri almak için Telegram kanalımıza, Twitter sayfamıza ve Facebook sayfamıza abone olabilirsin.

BU HABERİ PAYLAŞ