Yatırım platformu eToro dünya çapında 13 milyon kayıtlı kullanıcıya ulaştı ve daha fazla insan dünya çapında finansal piyasalara erişmek istiyor.

eToro Yeni Kilometre Taşına Ulaştı

Yatırım platformu eToro dünya çapında 13 milyon kayıtlı kullanıcıya ulaştı ve daha fazla insan dünya çapında finansal piyasalara erişmek istiyor.

Platform, küresel olarak yeni kullanıcılarda % 427'lik bir artış gördü.

eToro, geçen Mayıs ayında İngiltere ve Avrupa'daki kullanıcılar için hisse senetleri için komisyonsuz yatırım başlattı. Platformdaki hisse senedi ticareti 2020'nin başından bu yana üç katına çıktı ve eToro, komisyonsuz teklifini çok yakında Asya Pasifik'e ve bu yıl ABD'ye genişletmeyi umuyor.

EToro'nun CEO'su ve kurucu ortağı Yoni Assia konuyla ilgili olarak şöyle diyor:

“Coronavirüs kaynaklı pazar oynaklığı, dünya çapında medya için bir odak noktası olmuştur ve insanların radarlarına giderek daha fazla yatırım yapma konusunu gündeme getirmiştir. Hem yeni hem de mevcut kullanıcılardan 2020'nin başından beri eToro'da işlem hacimlerinde büyük bir artış gördük.

Herkesin basit ve şeffaf bir şekilde yatırım yapabilmesi için eToro'ya küresel finans piyasalarını açma misyonuyla başladık. 13 milyon fantastik bir dönüm noktası, ancak herkesin servetlerini yatırım yapmak ve büyütmek için bilgi ve güvene sahip olduklarını hissetmesini sağlamak için daha çok işimiz var. ”

 2007 yılında kurulduğundan bu yana eToro, 10'dan fazla ofiste 850'den fazla çalışanı ve 100'den fazla ülkede kullanıcısı olan bir işletme haline gelmiştir.

En güncel haberleri almak için Telegram kanalımıza, Twitter sayfamıza ve Facebook sayfamıza abone olabilirsin.

BU HABERİ PAYLAŞ