Bu yazımızda sizlere Everex Coin (EVX) Nedir? sorusunun cevabını verecek ve EVX Token ile ilgili olarak ayrıntılı bilgiler sunacağız.

Everex Coin (EVX) Nedir? İşte Tüm Ayrıntılarıyla Kripto Para Birimi EVX Coin

Bu yazımızda sizlere Everex Coin (EVX) Nedir? sorusunun cevabını verecek ve EVX Token ile ilgili olarak ayrıntılı bilgiler sunacağız.

Everex Coin (EVX) Nedir?

Everex, "eşler arası para transferleri, tüccar ödeme anlaşmaları ve fiattan dijital varlık değişimi transferlerine yönelik stabilcoinlerin uygulanmasını kolaylaştırmayı" amaçlayan bir finansal teknoloji şirketidir.

Akıllı sözleşmelerle desteklenen ve Ethereum blok zincirinde ERC-20 tokenlei olarak bulunan fiat ve varlığa sabitlenmiş sabit paralara odaklanır. USDC ve DAI gibi sabit paraları destekler.

Platform ayrıca, kullanıcıların teminatlarından faiz kazanırken varlıkları ödünç almalarına olanak tanıyan bir emanet borçlanma ve borç verme hizmetine de sahiptir.

EVX, Everex ürün ekosistemine güç sağlayan yardımcı program tokenidir. Varsayılan ödeme yöntemi olarak kullanılırsa, Everex platformunda yapılan ücretlerde %50 indirim sağlayacaktır. Ayrıca EVX'in gelecekte bir geri ödeme ödül noktası olarak kullanılması amaçlanmaktadır.

Binance’te bu linkten hesap açarak %10 komisyon indirimi kazanabilirsiniz.

En güncel haberleri almak için Telegram kanalımıza, Twitter sayfamıza ve Facebook sayfamıza abone olabilirsin.

BU HABERİ PAYLAŞ